Skuodo rajono ūkininkai tobulino žinias apie arimą

2017-10-12 12:50:51

Nors Skuodo rajono laukuose situacija kebli – nemažai jų neįvažiuojami, vietomis – apsemti, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Skuodo rajono biuro konsultantams drauge su kolegomis iš kitų rajonų biurų pavyko suorganizuoti arimo pamoką. Tik šį kartą ji buvo teorinė.

Kadangi lijo, svarbiausias arimo taisykles pakartoti atvykę Skuodo rajono ūkininkai su daug patirties turinčiu, ne kartą Respublikinėse artojų varžybose teisėjavusiu Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Telšių rajono biuro augalininkystės konsultantu Antanu Mažeika diskutavo po stogu. Konsultantas atsakė į daug aktualių klausimų apie arimą vartomais ir nevartomais plūgais.

Ūkininkai atidžiai klausosi Telšių r. biuro augalininkystės konsultanto Antano Mažeikos (dešinėje) patarimų

 Susidomėjimas akivaizdus

Apie dirvožemio tyrimo svarbą ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos teikiamą paslaugą – dirvožemio tyrimą, atliekamą per laukus važiuojant keturračiu, ūkininkai kalbėjosi su Klaipėdos rajono biuro augalininkystės konsultantu Justu Norvilu.

Renginys vyko Puodkalių kaime, ūkininko Vytauto Ruikio augalininkystės ūkyje. „Esame dėkingi ūkininkui, sutikusiam, kad jo ūkyje vyktų arimo pamoka“, – sakė Skuodo rajono biuro augalininkystės konsultantė Vilija Matyžiūtė.

LŽŪKT informacija