Padėkota LŽŪKT Skuodo rajono ūkininkams

2017-11-06 14:40:42

Skuodo rajono žemdirbių šventėje padėkota Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos klientams, puoselėjantiems gyvulininkystės tradicijas.

Pasidžiaugti savo ir kaimynų prasmingo, nors ir sunkaus, darbo vaisiais į tradicinę rudens šventę susirinko Skuodo krašto žemdirbiai. Apdovanoti 25 per Lietuvos nepriklausomybės metus kryptingai dirbę Skuodo rajono ūkininkai, taip pat „Metų ūkis 2017“ laimėtojai.

Dėkojo klientams

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos direktorius Edvardas Makelis, regiono vadovė Irena Butkienė ir Skuodo r. biuro vadovė Karolina Mitkuvienė už ilgametį bendradarbiavimą su biuru ir gyvulininkystės tradicijų puoselėjimą dėkojo ūkininkams Zigmantui Mockui, Kęstučiui Juozui Palčiauskui ir Robertui Armaliui. Taip pat pasveikino konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojus.

Negailėjo gražių žodžių

Renginyje rajono žemdirbius sveikino Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas, Lietuvos žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, LR Seimo narė Levutė Staniuvienė.
Nuoširdžiai į renginio dalyvius kreipėsi Skuodo bažnyčios Dekanas Saulius Damašius ir Skuodo rajono savivaldybės atstovai: meras Petras Pušinskas, administracijos direktorius Kazys Viršilas ir žemės ūkio skyriaus vedėjas Rimvydas Daukšas. Sveikinimo žodžius kolegoms tarė LŪS Telšių r. ir Skuodo r. skyrių pirmininkai Vytautas Rakickas ir Kazimieras Jucevičius.
Šventiniame koncerte skambėjo grupės „Vairas“ dainos.

Ūkininkui Robertui Armaliui (kairėje) sėkmingo ūkininkavimo tęsiant gyvulininkystės tradicijas linki LŽŪKT direktorius Edvardas Makelis LŽŪKT  direktorius Edvardas Makelis už sėkmingą bendradarbiavimą su rajono ūkininkais dėkoja Skuodo r. biuro vadovei Karolinai Mitkuvienei

 Konkurso „Metų ūkis 2017“ laimėtojai Skuodo rajone (iš kairės): Edvardas Karečka I vieta, Petras Mitkus ir jo sūnus Edvardas Mitkus II vieta, Tomas ir Vida Gimžauskai III vieta

LŽŪKT informacija