Sujungė krepšinis

2013-11-25 08:00:23

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) centrinių rūmų specialistai ir dalykiškai, ir draugiškai bendradarbiauja su šalia veikiančiomis įstaigomis ir komercinėmis kompanijomis.

Šį kartą kaimynai buvo pakviesti į krepšinio turnyrą. Jame dalyvavo Akademijos gimnazijos, UAB „Dotnuvos projektai“, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Žemdirbystės instituto ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos  vyrų komandos.

Akademijos gimnazijos sporto salėje vykusių varžybų metu nestigo sportinio azarto. Krepšininkams plojo ir už juos sirgo ištikimiausi sirgaliai.

Varžybų finale dėl pirmosios vietos susikovė Akademijos gimnazijos ir LŽŪKT komandos. Nugalėjo LŽŪKT vyrai – Dalius Aksenavičius, Vainius Žabarauskas, Mantas Norkūnas, Mantas Vaicekauskas, Mantas Mažuolis, Vytas Gudaitis, Gintautas Racis.

Trečią vietą laimėjo UAB „Dotnuvos projektai“ vyrai, ketvirta buvo Žemdirbystės instituto komanda.
Tikimasi, kad krepšinio turnyras  LŽŪKT pereinamajai taurei laimėti taps tradiciniu.

 Kovojama dėl trečiosios vietos.

 Aktyviausi buvo Akademijos gimnazijos sirgaliai.

 Įteptos LŽŪKT ir Akademijos gimnazijos komandų finalinės kovos momentas.

 Antroji vieta gimnazistų nedžiugino .

Nugalėtojai (iš kairės): tupi Mantas Mažuolis, Dalius Aksenavičius, stovi Mantas Vaicekauskas, Mantas Norkūnas, Gintautas Racis, Vainius Žabarauskas, komandos žaidimą strategavusi Kristina Narvidienė ir Vytas Gudaitis.

LŽŪKT informacija