LŽŪKT direktorius – žemės ūkio ministrų klubo prezidentas

2014-06-09 05:27:57

Žemės ūkio ministro prof. Vigilijaus Juknos iniciatyva buvo įsteigtas žemės ūkio ministrų klubas. Praėjusią savaitę ministerijoje įvyko oficialus susitikimas, kuriuo metu ministrai pasirašė klubo steigimo sutartį. Nors dar reikia atlikti kelias juridines procedūras, vis dėlto klubas pradeda savo veiklą.

Į susitikimą ministerijoje atvyko Nepriklausomos Lietuvos buvę žemės ūkio  ministrai: Vytautas Knašys, Rimvydas Survila, Edvardas Makelis, Kęstutis Kristinaitis, Jeronimas Kraujelis ir Kazys Starkevičius. Apsitarę dėl  taisyklių ir artimiausių darbų, ministrai pasirašė klubo steigimo dokumentą. Susitikime 2 metų kadencijai buvo išrinktas ir pirmasis naujo klubo prezidentas – juo tapo LŽŪKT direktorius dr. Edvardas Makelis, kuris žemės ūkio ministro pareigas ėjo nuo 1998 iki 2000 metų.  „Ačiū, kad atvykote ir kad palaikėte šią iniciatyvą. Manau, kad visi kartu, dalindamiesi patirtimi ir idėjomis, galėsime nuveikti daug gero Lietuvos žemės ūkio labui“, - – kalbėjo žemės ūkio ministras prof. Vigilijus Jukna.

Nuotraukoje pirmas iš kairės pirmasis Žemės ūkio ministrų klubo prezidentas dr. Edvardas Makelis.

Žemės ūkio ministrų klubas veiks kaip  visuomeninė organizacija, patarianti tuo metu einančiam pareigas ministrui įvairiais aktualiais žemės ūkio klausimais. Planuojama, kad ministrų susitikimai vyks kas pusmetį. Klubo veikloje galės dalyvauti ir buvę ministrai: prof. Kazimiera Prunskienė ir Vytautas Einoris, kurie dabar į steigiamąjį susitikimą negalėjo atvykti.

ŽŪM informacija