Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyboje – moksleivių karjeros diena

2015-12-17 13:47:22

Karjeros dienos – populiarus renginys, vis dažniau organizuojamas ne tik aukštosiose, bet ir bendrojo lavinimo mokyklose. Šį kartą Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) mokymų centre „Agroakademija“ lankėsi kuo daugiau apie būsimos karjeros galimybes norintys sužinoti Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos devintokai ir mokytoja Daiva Dubinkienė.

Su moksleiviais bendravusi Komunikacijos skyriaus vadovė Ramunė Sutkevičienė turėjo atsakyti į gausybę jaunuolių klausimų. Juos domino, ar sunkus žemės ūkio konsultanto darbas, kur reikėtų mokytis ir kokias specialybes įsigyti, kad galėtum dirbti LŽŪKT, ar tikrai bus galima įsidarbinti, jei jie pasirinks LŽŪKT tinkančią specialybę, ar pakankama ir nuo ko priklauso konsultanto alga ir kt.

Gyvulininkystės mokymo centre jaunuoliai domėjosi, ką galima atlikti su joje demonstruojamais aparatais. Jiems labai patiko mokymo centro „Agroakademija“ laisvalaikio zonoje.

Dėkodami už galimybę daugiau sužinoti apie Konsultavimo tarnybos veiklą, kai kurie moksleiviai sakė, kad galvoja studijuoti ASU arba kreiptis į LŽŪKT pasirinkę ūkininkauti savame ūkyje. 

„Kėdainių rajono moksleiviai – dažni svečiai LŽŪKT. Džiugu, kad domimasi savame rajone veikiančiomis įstaigomis. O mums svarbus kiekvienas susitikimas su ateitį planuojančiais jaunais žmonėmis“, – sakė Komunikacijos skyriaus vadovė Ramunė Sutkevičienė.

 Posėdžių salėje vyko rimta diskusija

Moksleiviai Gyvulininkystės mokymo centre

Į jaunuolių klausimus atsako Komunikacijos skyriaus vadovė Ramunė Sutkevičienė

Laisvalaikio zonoje

Romantiškai nusiteikusios devintokės

 

Konsultavimo tarnybos informacija