Ukmergės r. konsultavimo biuro komanda klientų laukia naujose patalpose

2016-03-21 13:21:00

Kovo 18-ąja vyko Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Ukmergės rajono biuro įkurtuvės naujosiose patalpose. Nuo šiol biuro konsultantų komanda klientų lauks – Kauno g. 16-5.

Biuro vadovė, augalininkystės konsultantė Vilma Kačinskienė, pasitikdama susirinkusius svečius – klientus, bendradarbiaujančių institucijų atstovus – pasidžiaugė, kad biuro įkurtuvės vyksta simbolinės dienos išvakarėse – kovo 19 d. švenčiama tarptautinė Klientų diena. „Naujosios biuro patalpos pritaikytos ne tik darbuotojų poreikiams, jose geriau jausis ir klientai. Erdviose kabinetuose jie galės nevaržomai bendrauti su savo konsultantais, o naujų žinių pasisemti – mokymams ir seminarams pritaikytoje auditorijoje“, – džiaugėsi V. Kačinskienė.

Simbolinę naujųjų biuro patalpų atidarymo juostą perkirpo Ukmergės r. savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Salvijus Stimburys ir Konsultavimo tarnybos direktorius Edvardas Makelis. Patalpas pašventino Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Šarūnas Petrauskas.

Renginio dalyviams suorganizuota mini ekskursija. Jie supažindinti su biuro darbuotojomis ir jų teikiamomis paslaugomis. V. Kačinskienė visiems susirinkusiems pristatė ekonomikos konsultantę Audronę Vaitkuvienę, ūkio apskaitos konsultantes Liną Kavaliauskaitę, Gitaną Jakubonienę ir nė metų biure nedirbančią Zuzaną Grigalevičienę, kuri jau spėjo įgyti Ukmergės rajono ūkininkų pasitikėjimą.

„Atidarydami naujas biuro patalpas Ukmergėje, siekėme, kad gerai jaustųsi ir darbuotojai, ir klientai. Linkiu, kad kuo geriausiai sektųsi bendradarbiavimas tarp biuro ir ūkininkų, kad klientus tenkintų mūsų teikiamų paslaugų kokybė. Svarbiausia, kad žemdirbys, apsilankęs biure, gautų atsakymus į visus jam rūpimus klausimus ir būtų palengvintas kasdienis jo darbas“, – kalbėjo E. Makelis.

„Ukmergės savivaldybė džiaugiasi, kad mūsų mieste veikia Konsultavimo tarnybos biuras, kad jo komanda profesionali, jauna, energinga. Manau, kad biuro veikla – labai prasminga. Jau trečią dešimtmetį žygiuojate kartu su žemdirbiais, su jais pergyvenote visas reformas, jūsų konsultacijų visada reikėjo ir reikės. Linkiu ateityje skleisti inovatyvias idėjas, veržliai žengti pirmyn su pačiomis naujausiomis technologijomis, pristatyti jas mūsų žemdirbiams“, – Ukmergės kolektyvui gerų žodžių negailėjo Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas S. Stimburys.

Daug padėkos žodžių  konsultantėms pasakė klientai. Jie džiaugėsi, kad biuro komanda padeda siekti gerų ūkio rezultatų.

„Mūsų klientai žengia koja kojon su naujovėmis, ūkiuose diegia naujausias technologijas, siekia puikių rezultatų, o mes stengiamės pasiūlyti jiems naujų, reikalingų ir profesionaliai atliekamų paslaugų, atitinkančių besikeičiančius poreikius. Be Jūsų – nebūtų mūsų. Džiaugiamės, kad vertinate mūsų darbą. Gerų biuro rezultatų siekiame kaip vieninga komanda“, – renginio svečiams dėkojo biuro vadovė.

Ukmergės r. biuro komanda (iš kairės): ūkio apskaitos konsultantės Gitana Jakubonienė, Zuzana Grigalevičienė, Lina Kavaliauskaitė, biuro vadovė ir augalininkystės konsultantė Vilma Kačinskienė, ekonomikos konsultantė Audronė Vaitkuvienė

LŽŪKT informacija