Konsultavimo tarnybos vertybių stovykloje apdovanoti geriausieji

2016-05-27 08:40:42

Gegužės 20 d. Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos darbuotojai iš visos Lietuvos rinkosi į poilsiavietę „Guosta (Prienų r.)., kurioje vyko nuotaikingas renginys –  vertybių stovykla „Vienas už visus ir visi už vieną“. Šventėje padėkota geriausiems 2015 m. darbuotojams.

Geriausi biurai ir konsultantai

Viena iš renginio dalių buvo geriausių 2015 m. Konsultavimo tarnybos darbuotojų ir kolektyvų apdovanojimai. Juos sveikino ir už puikų darbą dėkojo Konsultavimo tarnybos dorektorius dr. Edvardas Makelis, direktoriaus pavaduotojai Giedrė Butkienė, Asta Šakickienė, Rimtautas Petraitis, skyrių  vadovės Dijana Ruzgienė, Daiva Gurauskienė, Sonata Gabševičienė, Zita Sinickienė.

Geriausiais 2015 m. rajonų biurų konsultantais tapo Tauragės rajono biuro augalininkystės konsultantas Petras Kulikauskas, Kelmės rajono biuro gyvulininkystės konsultantė  Bronė Vaičiulienė, Šalčininkų rajono biuro inžinierius konsultantas Genrik Kolendo, Šilalės rajono biuro ekonomikos konsultantė Neringa Norkutė ir trys ūkio apskaitos konsultantės – Janina Barauskienė iš Kėdainių rajono biuro, Sandra Girulytė iš Jurbarko rajono biuro ir Vida Mankuvienė iš Raseinių rajono biuro.

Pagerbti geriausi 2015 m. biurai  ir jų vadovai. Šį kartą plojimais buvo pasitikti  Vilkaviškio rajono konsultantai ir jų vadovė Vilija Ševčenkienė, Jurbarko rajono biuras, kuriam vadovauja Kristina Gakienė, Ukmergės rajono biuro kolektyvas ir vadovė Vilma Kačinskienė, Zarasų rajono biuras, kuriam 2015 m. vadovavo Gražina Filipavičienė.

Dėkota skyriams ir  jų specialistams

Jau tradicija tapo visuotinu balsavimu rinkti ir geriausius metų skyrius bei jų specialistus. Geriausiu 2015 m. paslaugas kuriančiu skyriumi paskelbtas Augalininkystės skyrius. Pasveikintas ir geriausias 2015 m. aptarnaujantis skyrius. Šis apdovanojimas atiteko šauniam Ūkio skyriaus kolektyvui.

Vadovaujantis visų darbuotojų balsavimo rezultatais ir darbuotojų kompetencijų vertinimo rezultatais, išrinkti ir apdovanoti geriausi 2015 m. skyrių specialistai.

Gausiais aplodismentais kolegos sveikino Gyvulininkystės skyriaus specialistą Vytas Gudaitį, Informacinių technologijų skyriaus specialistą Marių Činiką ir geriausia skyriaus vadove tapusią Ūkio apskaitos skyriaus vadovę Zitą Sinickienę.

Šventės metu atliekant įvairiausias užduotis,  patirtas bendrumo jausmas ir komandinė dvasia, vadovaujantis kiekvieno komandos nario patirimi, ieškota sprendimų smagiose ir pačiose netikėčiausiose situacijose. Vertybių stovykla buvo puiki proga pažinti kolegas, pabendrauti ir atokvėpio metu pajusti, kiek daug galima  nuveikti, kai esame „vienas už visus, o visi už vieną“.

Gausus ir darnus Konsultavimo tarnybos kolektyvas

 Vienas iš geriausiųjų 2015 m. biurų –  Jurbarko rajono konsultavimo biuro kolektyvas

2015 m. geriausios vadovės titulas atiteko  Zitai Sinickienei, Ūkio apskaitos skyriaus vadovei

Geriausiu  2015 m. inžinieriumi konsultantu pripažintas  Genrik Kolendo, Šalčininkų rajono konsultavimo biuras

Per 70 naujokų pasižadėjo ištikimai dirbti žemdirbiams

Afrikos būgnų pamoka gerai nuteikė visai dienai.

Azartiškos lobio paieškos

Linijiniai šokiai išjudino ne vieną

 

 Drauge atšvęstas ir Konsultavimo tarnybos 23-iasis gimtadienis

LŽŪKT informacija