Moldovos verslo atstovus domina bendradarbiavimas su Lietuva

2016-07-11 13:15:12

Liepos 11–14 d. Lietuvoje viešėjo Moldovos Respublikos delegacija. Vizito tikslas – susipažinti su Lietuvos verslui ir žemės ūkiui atstovaujančiomis organizacijomis, jų vadovais, pasidalinti patirtimi.

Keturias dienas truksiančių susitikimų metu svečiai iš Moldovos lankėsi Lietuvos darbdavių konfederacijoje, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Lietuvos Respublikos Žemės ūkio rūmuose, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyboje, Lietuvos centrinėje kredito unijoje.

Susitiko ir su LR Seimo, Lietuvos verslo moterų tinklo, Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo tarybos nariais, taip pat vienos profesionaliausių verslą skatinančių organizacijų Lietuvoje „Versli Lietuva“ atstovais. 

Asociacija „Lietuvos kredito unijos“ (ALKU) įgyvendina bendrą Europos Sąjungos ir Jungtinių Tautų projektą. Jis ne tik skatina bendradarbiavimo ir verslo plėtros galimybes, bet ir plečia akiratį. Užsienio šalių vizitai – neįkainojama patirtis. „Tikimės, kad susitikimo metu pateisinsime svečių lūkesčius, o ateityje sėkmingai bendradarbiausime įgyvendindami kitus tokio pobūdžio projektus“, – sakė ALKU valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus.

Susitikimų metu skirtingoms asociacijoms atstovaujantys svečiai aptarė Lietuvos ir Moldovos bendradarbiavimo galimybes. Susipažino su Lietuvoje veikiančių organizacijų struktūra, teisine aplinka, verslo asociacijų teikiamomis paslaugomis ir finansavimo galimybėmis, informacijos sklaida. 

 LŽŪKT direktoriaus pavaduotoja Asta Šakickienė delegacijai iš Moldovos pristato įstaigos veiklą

 

Asociacijos „Lietuvos kredito unijos“ ir LŽŪKT informacija