LŽŪKT veikla ir inovacijos pristatytos ASU magistrantams

2013-10-03 11:07:35

Spalio 3 d. į Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) mokymo centrą „Agroakademija“ atvyko Aleksandro Stulginskio universiteto Agronomijos fakulteto magistrantai. Specialistai juos supažindino su LŽŪKT veikla, pristatė ūkio valdymo programos „e-GEBA“ galimybes.

„Studijos – tai tik profesinio kelio pradžia“, – sakė LŽŪKT veiklą magistrantams pristatęs  direktoriaus  pavaduotojas Rimtautas Petraitis. Pasak jo, žemės ūkio konsultanto vaidmuo – suteikti ūkininkams kiek įmanoma daugiau informacijos. Todėl jis turi nuolat tobulinti savo žinias. R. Petraitis akcentavo, kad LŽŪKT atveria duris kiekvienam, norinčiam dirbti ir tobulėti.

Jaunuolius sudomino specialistų pristatyta ūkio valdymo programa „e-GEBA“. Kaip minėjo Augalininkystės skyriaus specialistė Gintarė Vaitiekūnaitė, šios programos augalininkystės modulio galimybes studentai galės išbandyti paskaitų metu.

Kalbinti būsimieji agronomai sakė, kad tokios „išvažiuojamosios“ paskaitos ne tik suteikia žinių, bet ir praplečia akiratį.

LŽŪKT bendradarbiavimas su ASU tęsiasi daugiau kaip dešimtmetį – įgyvendinami bendri projektai, dalyvaujama renginiuose. Jau kelerius metus LŽŪKT specialistai studentams dėsto konsultavimo paslaugų teikimo modulį. Visuomet LŽŪKT durys atvertos studentams, norintiems atlikti profesinę praktiką, susipažinti su karjeros galimybėmis. 

LŽŪKT informacija