Naujienos

Sonata Chmieliauskienė – geriausia 2019 m. regiono vadovė

  2020-09-07

Geriausia Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos 2019 metų regiono vadove išrinkta Sonata Chmieliauskienė.

Sonata Chmieliauskienė kuruoja LŽŪKT Akmenės, Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Plungės, Skuodo, Šilalės, Šilutės, Tauragės, Telšių rajonų ir Rietavo savivaldybės biurų veiklą.

Pasak Paslaugų klientams padalinio vadovo Sauliaus Cironkos, veiklą LŽŪKT pradėjusi Kelmės r. biure, Sonata nebijojo iššūkių. Po kelerių metų savo patirtimi ir žiniomis dalijosi su kolegomis ir ūkininkais Raseinių r. biure, dar didesnis iššūkis – regiono vadovės pareigos.

 „Sonata – viena iš geriausių regiono vadovių, kuri savo žiniomis, energija, jautrumu, formuodama bendrą požiūrį sugebėjo biurus suburti darniam darbui. Rezultatai parodė, kad jos kuruojami biurai 2019 m. pasiekė geriausių rodiklių“,– sakė Saulius Cironka.

Sonata Konsultavimo tarnybą apibūdina kaip stabilią, investuojančią į darbuotojų kvalifikaciją, neleidžiančią užmigti įmonę.

„Dėkoju visiems 11-ai biurų, kurie apdovanojimo nusipelnė labiau nei aš. Tai jų atsakingumas, tikslo siekimas lėmė gerus rezultatus“, – kolegoms dėkojo Sonata, linkėdama vertinti detales, nes iš jų susideda gyvenimas.

Nuotraukose Sonata Chmeiliaukienė su Sauliumi Cironka, geriausia 2019 m. buhalterinės apskaitos konsultante Simona Kazlauskienė iš Šilutės r. biuro ir geriausia 2019 m. gyvulininkystės konsultante Jūrate Cipariene iš Šilalės r. biuro.