Naujienos

„Agrovizija 2022“: LŽŪKT stende patarsime, kaip mažinant sąnaudas didinti produkcijos kokybę

  2022-06-27

Birželio 29– liepos 1 dienomis parodoje „Agrovizija 2022“, vyksiančioje Kėdainių rajone, prie Akademijos miestelio, efektyviais patarimais, kaip ūkininkaujant gauti daugiau naudos patiriant mažiau išlaidų, laikantis ES žaliojo kurso reikalavimų, dalinsis Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro specialistai.

Parodos „Agrovizija 2022“ organizatoriai kviečia daryti daugiau su mažiau. Kokie būdai racionaliausi gyvulininkystės ir augalininkystės ūkiuose, sužinokite užsukę į Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos stendą. Jus konsultuos Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro specialistai. Padėti ūkininkams optimizuoti ūkio gamybos išlaidas, rasti sprendimų, kaip mažinant sąnaudas didinti produkcijos kokybę – vienas iš pagrindinių šio centro tikslų.

Mobilios gyvulininkystės laboratorijos paslaugos veterinarijos gydytojams atvykus į ūkį, dirvožemio gerinimo strategija – nuo ėminių paėmimo automatiniu būdu (keturračiais su GPS sistema) iki ištyrimo savoje laboratorijoje ir gautų rodiklių pritaikymo rengiant tręšimo planus, dronų su multispektrinėmis kameromis naudojimas vertinant pasėlių būklę – paslaugos, kurių naudą jau pripažino ne vienas ūkininkas. 

ES žaliojo kurso reikalavimų įgyvendinimas be tiksliojo ūkininkavimo procesų taikymo ir skaitmeninių įrankių naudojimo nebus efektyvus, todėl kviečiame į Konsultavimo tarnybos stendą apie juos sužinoti daugiau.

LŽŪKT informacija

 A. Nutauto nuotraukos