Subalansuotas gyvulių šėrimas

Pašaro ėminio paėmimas ir ištyrimas

Didžiausias paslaugos išskirtinumas ir nauda –  pašaro nereikia vežti į laboratoriją. Gyvulininkystės konsultantas ar specialistas mobilia pašarų tyrimo laboratorija (AgriNIR) atvyksta ir ištiria pašarą ūkininko ūkyje.

Pašaro tyrimas atliekamas greitai ir tiksliai – vieno pavyzdžio ištyrimas trunka apie minutę. Galima tirti 9 pašarų rūšis: žalią žolę, šieną, žolių ar kukurūzų silosą, kukurūzų grūdainį, žalius kukurūzus, liucernų šieną, sojų pupeles, visą raciono mišinį (TMR). 

Ištyrus pašarus, klientas gauna pašarų rodiklių ataskaitą, kurią paaiškina tyrimą atlikęs specialistas ar konsultantas.

Periodiškai atliekami pašarų tyrimai padeda išvengti sumažėjusios pieno gamybos, gyvulių liesėjimo, viduriavimo ir kt.

Gyvulių šėrimo išlaidos sudaro net 40 proc. ūkyje patiriamų išlaidų. Tik atlikdami pašarų tyrimus ir sudarydami racioną, šias išlaidas galite sumažinti.

Subalansuoto gyvulių šėrimo užtikrinimas

Tirti pašarų gyvulininkystės konsultantas ar specialistas su mobilia laboratorija atvyksta į ūkį. Sudaromas racionas, pateikiamos rekomendacijos.

Užsakius paslaugą, gaunama visa reikalinga informacija ir rekomendacijos, leidžiančios efektyviai naudoti pašarus, optimizuoti racioną, užtikrinti gyvulių sveikatingumą, optimizuoti šėrimo ir gamybos išlaidas, išvengti pašarų nuostolių ir didinti gyvulių produktyvumą. Suteikiamos nešališkos konsultacijos.

Specialistai į racioną įtraukia reikiamą kiekį priedų / papildų, neatstovaujant jokiai komercinei įmonei.  Užtikrina tai, kad  nupirkti reikalingi gyvulių racioną papildantys priedai nebus patys brangiausi ir jų kiekis bus toks, kokio reikia. 

Įvertinkite mus

Kontaktai