Naujienos

Asta Dalangauskienė – geriausia 2019 m. augalininkystės konsultantė

  2020-09-11

Žinios ir praktiniai įgūdžiai lėmė, kad Pakruojo r. biuro augalininkystės konsultantė Asta Dalangauskienė tapo geriausia 2019 m. Konsultavimo tarnybos augalininkystės konsultante. 

Astą Dalangauskeinę sveikinusi regiono vadovė Irena Butkienė sakė, kad geras konsultantas  padeda ūkininkams priimti bei įgyvendinti sprendimus siekiant užauginti gerą derlių. Asta Dalangauskienė tam tikslui pasiekti yra sukaupusi nemažą žinių ir praktikos bagažą, todėl yra įgijusi ne vieno ūkininko pasitikėjimą. Ji yra nuoširdi, jautri, draugiška, visada skubanti į pagalbą.

„Asta turi gerų minčių, idėjų, savo žiniomis ir patirtimi dalinasi su kolegomis. Didžiausia jos vertybė ir turtas – vaikučiai, kurie drąsiai gali didžiuotis savo mama. Tokia ta mūsų Asta. Tiesiog super draugė, žmogus, darbuotoja, mama“,– linkėdama išlaikyti įgytą agronomės autoritetą sąžiningu darbu, nuoširdžiai augalininkystės konsultantę Astą Dalangauskienę apibūdino Irena Butkienė.

Asta Konsultavimo tarnybai apibūdinti pasirinko žodžius: patirtis, patikimumas, profesionalumas, o kolektyvui linkėjo išlikti tokiu šauniu, draugišku, padėti vieni kitiems, ištvermės ir profesinės sėkmės.

Nuotraukose konsultantės Astos Dalangauskienės sveikinimo akimirkos.