Naujienos

Atidaryta LŽŪKT darbuotojų vaikų piešinių paroda

  2019-08-30

Paskutinį vasaros penktadienį Konsultavimo tarnybos centrinėje buveinėje krykštavo vaikai. Proga neeilinė – pirmą kartą surengtas LŽŪKT dirbančių tėvų vaikų iki 12 metų piešinių konkursas-paroda „Aš myliu LŽŪKT“.

Vaikučius su jais lydėjusiais tėveliais ir artimaisiais pasitiko Rinkodaros skyriaus specialistės, inicijavusios šį konkursą. Parodoje – 19 jaunųjų dailininkų nuo 2 iki 12 metų piešiniai. Visi kūrybiniai darbeliai buvo perkelti ant drobės, tad paroda išėjo gana solidi. Buvo ir kalbų, sveikinimų, o parodą atidarė patys vaikai, perkirpę, kaip ir priklauso, raudoną juostelę.

Svarbiausia parodos atidarymo akimirka

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybai rugsėjo 1-oji, Mokslo ir  žinių diena, itin svarbi. Mūsų konsultantai, kasdien dirbdami su klientais –  ir teikdami konsultacijas, ir vesdami įvairius mokymus ar kursus – atlieka didelį edukacinį darbą.  Tad, pasitikdami šią šventę, nusprendėme surengti vaikų piešinių konkursą paskatindami jaunuosius kūrėjus pafantazuoti, kaip jų akimis atrodo mamytės ar tėvelio darbas ir kartu pavaizduoti žemės ūkio darbus. Labai džiaugiamės, kad mūsų darbuotojų vaikai tokie kūrybingi ir aktyvūs. Norėčiau pabrėžti, kad viena didžiausių Konsultavimo tarnybos vertybių – darbuotojai, todėl natūralu, kad jų šeimos nariai mums taip pat labai svarbūs. Smagu, kad kartu galime kurti bedruomenišką atmosferą“, – sakė Erika Mankutė, Rinkodaros skyriaus vadovė.

Piešinių konkursas prasidėjo gegužės 31 d., LŽŪKT gimtadienio išvakarėse, ir tęsėsi iki birželio 30 d. Mažieji dailininkai įvairiomis priemonėmis (kreidelėmis, flomasteriais, pieštukais, guašu, akvarele) A4 formato lape turėjo įprasminti tėvelių darbovietę – kaip jie įsivaizduoja, supranta, ką tėveliai dirba, kas yra Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba ir kokia jos veikla. Išrinkti geriausius galėjo visi darbuotojai, klientai ir draugai, prisijungę prie LŽŪKT socialinės paskyros „Facebook“ ir paspaudę „PATINKA“ prie labiausiai į akį kritusio piešinio.

Edukacinė ir šventinė programa

Pasidžiaugę vieni kitų piešinėliais jaunieji menininkai su tėveliais patraukė į Gyvulininkystės mokymo centrą, kur vyko geriausiųjų menininkų apdovanojimai, edukacinė ir šventinė programa.

Jaunieji kūrėjai

Prizininkų trejetas: Emilis (8 m.), Greta (7 m.) ir Dija (10 m.)

Prizininkų piešiniai papuošė visiems LŽŪKT darbuotojų vaikams skirtą užrašų knygelę

Konkurso laimėtojų piešiniais padabinta užrašų knygelė – puiki dovanėlė, skirta visiems LŽŪKT darbuotojų vaikams iki 12 metų. Knygelėje – linksmos ir kūrybinės užduotys, raginančios parašyti, nuspalvinti, atrasti, priklijuoti ar įvertinti savo jausmus. Kūrybinė knygelė ir kitos malonios staigmenos pasiekė visus vaikus dar iki Mokslo ir žinių dienos. „Dovanėlės skirtos ir vaikams, žengiantiems pirmuosius aplinkos pažinimo žingsnius, ir jau kopiantiems į mokslo ir žinių kalną. Linkiu, kad ta kelionė būtų kupina atradimų, kūrybos, autorinių minčių, kaip ir knygelė, kurią galėsite pildyti drauge su vaikais, “ – linkėjo vaikams ir tėveliams Rinkodaros skyriaus vadovė Erika Mankutė.

Visi konkurse dalyvavę jaunieji dailininkai apdovanoti puikiais prizais ir atminimo dovanėlėmis.

Gyvulininkystės specialistė Laura Jodokienė vaikus supažindino su Gyvulininkystės mokymo centre esančia įranga, papasakojo, kaip laikomos ir prižiūrimos karvytės. Vaikai patys galėjo išbandyti karvių kasimosi šepetį, pamėginti jas pamelžti.

Po apdovanojimo ceremonijos jaunieji išminčiai dėliojo dėlionę, pagal kurią patys turėjo papasakoti, ką vis dėlto veikia LŽŪKT,  po to kūrė savo įsivaizduojamą ūkį, klausėsi linksmų dainelių, minė mįsles, painiojo šaradas ir žaidė. Po įtemptos veiklos dalyvių laukė skanios vaišės, pienas ir kakava.

Meilės jausmą galima išreikšti įvairiai: žodžiais, apkabinimais, gerais darbais – taip, kaip mums pavyksta geriausiai. Džiaugiamės, kad esame kartu!

Akimirkos iš linksmosios šventės