Naujienos

Avininkystės paroda ir naudinga, ir nuotaikinga

  2022-09-13

Rugsėjo 10 d. Lietuvos avių augintojų asociacija sukvietė besidominčius avininkyste profesionalus ir mėgėjus, mažus ir didelius, į UAB „Genetiniai ištekliai“ Pavartyčių k., Radviliškio r., teritorijoje organizuotą specializuotą jau tradicinę parodą „Avis aprengs ir pamaitins 2022“. Joje dalyvavo ir LŽŪKT specialistai. 

Su parodos lankytojais bendravo Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos gyvulininkystės ekspertas Vytas Gudaitis, Rinkodaros skyriaus vadovė Erika Mankutė, vaizdus fiksavo www.agroakademija.lt operatorius Egidijus Vilkevičius. 

Avių ekspozicija, jų kirpėjų varžytuvės, vilnos vėlimo užsiėmimai, aviganių ir avių pasirodymas, parodomasis žirgų konkūras, senovinių automobilių paradas, žemės ūkio technikos ekspozicija sulaukė daug besidominčių. 

Avių laikytojai žinias aktualiomis avininkystės temomis gilino seminaruose, pristatytos Lietuvoje auginamų avių veislės. 

Šurmuliavo tautodailininkų, amatininkų ir avininkystės reikmenų mugė. 

Dalyvius ir svečius linksmino kapela „Mingė“ ir šmaikštusis renginio vedėjas Vilius Kaminskas, koncertavo POP atlikėjas Pauliaus Stalionis. Ir apie mažuosius parodos lankytojus pagalvota. O ėrienos šiupininė buvo tikrai gardi. Ragavome. 

Taigi organizatoriai išties pasistengė, kad paroda būtų ir naudinga, ir nuotaikinga. Jei nedalyvavote, pažiūrėkite www.agroakademija.lt parengtą video.

 LŽŪKT informacija

Egidijaus Vilkevičiaus nuotraukos