Naujienos

Baltijos šalių Esri GIS vartotojų konferencijoje

  2018-10-17

Spalio 17–19 d. LŽŪKT direktorius Edvardas Makelis ir Informacinių technologijų skyriaus vadovė Ilma Rimkevičienė dalyvauja Rygoje vykstančioje Baltijos šalių Esri GIS vartotojų konferencijoje.

Didžiausias Baltijos šalių GIS renginys skirtas Lietuvos, Latvijos ir Estijos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiams.

Konferencijoje dalyvauja daugiau nei 500 dalyvių, atstovaujančių įvairioms valstybinėms ir vyriausybinėms, verslo ir ne pelno siekiančioms organizacijoms.

Žinios apie technologines naujoves, asmeninės konsultacijos, dalijamas GIS sprendimų diegimo patirtimi kitose šalyse – svarbiausi konferencijos akcentai.

Į konferenciją atvyksta kompanijos Esri prezidentas Džekas Dangermondas (Jack Dangermond), o su juo gausus būrys Esri konsultantų ir veiklos sričių koordinatorių.

Esri, dar žinomas kaip Aplinkos tyrimų institutas, yra tarptautinės geografinės informacijos sistemos (GIS) programinės įrangos, interneto GIS ir geoduomenų bazės valdymo programų tiekėjas. Bendrovės būstinė yra Redlans, Kalifornija.

LŽŪKT specialistai GIS sistemas naudoja informacinėje sistemoje IKMIS, ūkio valdymo programoje „e-GEBA“, automatizuotai imant dirvožemio ėminius, sudarant ūkio žemėlapius, rengiant miškotvarkos projektus ir kt.

LŽŪKT informacija