Naujienos

Biržų r. biuro konsultantai didžiuojasi savo klientais

  2023-10-26

Pačeriaukštėje – Mažojoje Lietuvos kultūros sostinėje, pagerbti ir apdovanoti Biržų r. ūkininkai, dalyvavę ir laimėję konkurse „Metų ūkis 2023“. Džiugu, kad tarp jų ir LŽŪKT Biržų r. biuro klientai.

Neseniai pradėjusi vadovauti LŽŪKT Biržų r. biurui buhalterinės apskaitos konsultantė Daiva Laumienė su visa komanda didžiuojasi klientais Justinu Arnašiumi, Kintu Marinsku, Aurentu Kopūstu, kurių darbštumas, verslumas ir nuolatinis tobulėjimas buvo įvertinti konkurse „Metų ūkis 2023“.

Ūkininko Justino Arnašiaus ūkis pelnė geriausio 2023 m. vidutinio ūkio titulą. Jis augina per 175 ha grūdinių augalų. Jau įgyvendino 5 Europos Sąjungos lėšomis ir paties finansuotus projektus. Ūkį puoselėja ir tobulina. Justinas ne tik dirba savo ūkyje. Jis aktyviai dalyvauja bendruomeninėje veikloje, padeda kurti jaukią bendruomenės aplinką, yra Anglininkų kaimo bendruomenės pirmininkas.

Tarp jaunųjų ūkininkų laimėtoju tapo Kintas Marinskas, deklaruojantis per 55 ha grūdinių augalų. Jaunasis ūkininkas pozityvus, visada su šypsena, pilnas idėjų. Baibokų kaime jis įkūrė saulėgrąžų lauką „Sėmkių lauks“, kur visi norintys gali fotografuotis, nusiskinti saulėgrąžų ir pinigus įdėti į dėžutę. Kintas labai aktyviai įsitraukęs į bendruomenės veiklą, yra Kratiškių kaimo bendruomenės tarybos narys, niekada neatsisako padėti. Savininkams padeda prižiūrėti Balio Sruogos gimtinę.

„Esame, kad prisidėtume prie klientų verslo sėkmės, todėl visada džiugina kiekvienas jų pasiekimas ir įvertinimas. Džiaugiamės Justino, Kinto įvertinimu. Šaunu, kad mūsų kliento Aurento Kopūsto ūkis atrinktas dalyvauti respublikiniame konkurse „Metų ūkis 2023. Biure jie naudojasi ūkio apskaitos, verslo ekonomikos, augalininkystės paslaugomis, dalyvauja įvairiuose mūsų organizuojamuose mokymuose“, – sakė biuro vadovė Daiva Laumienė.

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba buvo viena iš šventės rėmėjų.

Daugiau apie šventinį renginį skaitykite čia.

Biuro ir šventės organizatorių nuotraukos