Naujienos

Biurų vadovų susirinkime atsakyta į klausimus: ką pasiekėme ir ko siekiame?

  2021-03-19

Šiandien vyko pirmasis šiais metais Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos vadovybės, padalinių, skyrių ir biurų vadovų susirinkimas, kurio tikslas – informuoti biurų vadovus apie Konsultavimo tarnybos veiklą  ir  padalinių pagalbą siekiant 2021 m. paslaugų pardavimo tikslų. 

Konsultavimo tarnybos direktoriaus dr. Edvardo Makelio ir Paslaugų pardavimo ir teikimo padalinio vadovo Sauliaus Cironkos pranešimuose išsamiai pristatyti Konsultavimo tarnybos veiklos pasiekimai 2020 m., aptarti iššūkiai organizuojant paslaugų pardavimą ir teikimą 2021 metais. 

Plėtros padalinio vadovas Rimtautas Petraitis aptarė konsultavimo paslaugų ir produktų portfelio ypatumus ir jo plėtrą 2021 metais. 

Rinkodaros priemones, numatytas remti paslaugų pardavimą biuruose 2021 m., pristatė Rinkodaros skyriaus vadovė Erika Mankutė. 

Profesinių kompetencijų padalinio vadovės Astos Šakickienės pranešime akcentuota specialistų ir konsultantų profesinių kompetencijų, reikalingų teikiant paslaugas, svarba ir ugdymas. Plačiau aptartas projekto PPKP-2 įgyvendinimas. 

Susirinkime kalbėjusi Žmogiškųjų išteklių vystymo skyriaus vadovė Akvilė Geraltauskaitė akcentavo organizacijos plėtros iššūkius, darbuotojų kompetencijų vertinimą, informavo apie ateityje numatytus su žmogiškųjų išteklių vystymu susijusius  darbus. 

Visiems aktualią informaciją aptarė Bendrųjų reikalų padalinio vadovė Daiva Žvikienė. 

Pasveikinti geriausi 2020-ųjų biurai 

Paslaugų klientams padalinio regionų vadovė Irena Butkienė paskelbė ir sveikino geriausius rezultatus 2020-aisiais pasiekusius biurus ir jų vadovus. 

Paaiškėjo, kad padėkos ir dovanos už 2020-aisiais puikiai įgyvendintus veiklos rezultatus pasieks pačius geriausius: Kelmės, Jonavos, Ukmergės, Akmenės, Lazdijų, Šakių rajonų biurus. Jų komandoms puikiai pavyko įgyvendinti ir net viršyti visus pernai numatytus tikslus. 

Dėkota Panevėžio, Anykščių, Rokiškio, Trakų, Raseinių biurų konsultantams, kuriems tik šiek tiek pritrūko iki visiško tikslų įgyvendinimo.