Naujienos

„BSC Expo“ – didžiausioje televizijos ir vaizdo įrangos parodoje

  2023-03-01

LŽŪKT Rinkodaros skyriaus ir portalo www.agroakademija.lt fotografas-vaizdo operatorius Egidijus Vilkevičius vasario 23–25 d. lankėsi Londone, Evolution parodų centre vykusioje televizijos ir vaizdo įrangos parodoje „BSC Expo“.

„BSC Expo“ pristatyta daug įvairių naujovių. Dalyvavo daugybės skirtingų prekių ženklų atstovai: „Blackmagic Design“, „Canon“, „ARRI“, „RED“, „Panasonic“, „Kodak“, „Lumix“ ir „TILTA“. Pristatyti nauji gaminiai, technologijos ir galimybės.

 „ Galėjau gyvai susipažinti su įvairiausiais įrenginiais, skirtais kūrybiniams darbams. Iš specialistų gavau informacijos apie naujausią įrangą, technologijas, atnaujinimus ir techninius sprendimus, sužinojau apie jų naudojimą, funkcijas ir galimybes. Dalyvavau seminaruose“, – pasakojo Egidijus.

Parodoje jis bendravo su Simonu Hallu (Simon Hall), „Blackmagic Design“ EMEA vyresniuoju techninių pardavimų specialistu, kuris supažindino su didesnėmis „Blackmagic Design“ videokameros, kuria naudojame ir LŽŪKT darbuose, galimybėmis. Jis pristatė, kaip  redaguoti  vaizdus iš „Blackmagic Design“ kameros naudojant „Blackmagic RAW“ ir „DaVinci Resolve“ videomontavimo programas.

„Panasonic“ stende aptarti LŽŪKT naudojamos kameros techniniai aspektai ir naujovės.

Specialistas dalyvavo diskusijoje apie praktines kinematografijos realijas, trumpametražių filmų filmavimą ir kituose.

Aktualus buvo seminaras apie interaktyvias LED apšvietimo sistemas, kuriame aptarta, kaip elgtis su apšvietimu filmuojant, ypač prasto apšvietimo sąlygomis, kaip naudoti įrankius papildomiems atspindžiams ir interaktyviems apšvietimo efektams kurti, kaip svarbu kruopščiai išdėstyti apšvietimą, kad vaizdas neišbluktų arba neatsispindėtų.

Pasak Egidijaus, naudingas  buvo seminaras apie tai, kaip galima sutaupyti lėšų naudojant virtualų filmavimą su žaliu ir LED ekranais.

„Esu tikras, kad šios naujovės padės mūsų komandai padaryti pažangą LŽŪKT mokomųjų ir informacinių filmų gamybos srityje ir siekti kokybiškų rezultatų. Paroda suteikė puikią galimybę pamatyti geriausius ir naujausius video gamybai skirtus produktus, kuriais būtų galima naudotis savame darbe“, – apibendrino Egidijus.

Parengta pagal komandiruotės ataskaitą.

Nuotraukos iš Egidijaus Vilkevičiaus asmeninio archyvo.