Naujienos

Čia prasideda ūkininkavimas. Pasirinkite tinkamiausią partnerį 2022 m.!

  2021-12-02

Žymus amerikiečių politikas B. Franklinas yra pasakęs: „Nekurti planų, vadinasi, planuoti pralaimėjimą.“ Tad, skaičiuodami benubėgančius metus, neišvengiamai turime galvoti apie laukiančius darbus, ambicingus iššūkius ir dėliotis planus 2022 metais. Kokie jie bus? Greičiausiai, kaip įprasta žemdirbių kasdienybėje, – darbams įtaką darys gamtos išdaigos, besikeičiantys teisės aktai ir kt. – tai beveik nevaldomi dalykai. Ką galite padaryti Jūs? Trumpuoju laikotarpiu – pasirinkti tinkamą ir patikimą partnerį, ilguoju – profesionaliomis konsultacijomis naudotis ne vienus metus ir džiaugtis sėkmingu ir tvirtu ūkiu. 

Kaip pasirinkti tinkamą ūkio verslo partnerį?

Kas svarbu partnerystėje? Turbūt daug kas, bet svarbiausia – gera reputacija ir bendrai sukuriama vertė. Partnerystė prasideda nuo pasitikėjimo. Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba su žemdirbiais dirba jau beveik 30 metų, konsultantų profesionaliomis žiniomis ir vertingais patarimais kasmet pasitiki daugiau nei 6 tūkst. klientų – jie patiki konsultantams tvarkyti savo ūko buhalterinę apskaitą, kuri, kaip žinia, – efektyviai dirbančio ūkio stuburas.

Konsultavimo tarnyba daugiau nei penkmetį dirba ir su ne žemės ūkio veiklą vykdančiomis smulkiomis, vidutinėmis verslo įmonėmis, visuomeninėmis organizacijomis ir asociacijomis.

 „Džiugu, kad mūsų klientai supranta, kad tai ne tik prievolė kontroliuojančioms institucijoms, tokioms kaip VMI arba vienas svarbiausių rodiklių pretenduojant į ES paramą, bet buhalterinės apskaitos duomenys itin svarbūs planuojant ūkio veiklos procesus, kuriant ateities vizijas“, – sakė R. Petraitis, Konsultavimo tarnybos Plėtros padalinio vadovas. – Mums, kaip organizacijai, labai svarbu, kad buhalterinės apskaitos konsultantai būtų itin aukštos profesinės kompetencijos. Todėl mūsų klientai visada pirmieji informuojami apie mokestinių prievolių pokyčius, visada primenama apie artėjantį mokesčių mokėjimą, dokumentų teikimo, atsiskaitymų su kitomis organizacijomis terminus. Mūsų išskirtinumas rinkoje – atstovaujame klientus įvairių tikrinimų metu ir konsultuojame visais buhalteriniais, finansiniais ir mokesčių klausimais. Buhalterinės apskaitos tvarkymo paslauga apdrausta profesinės civilinės atsakomybės draudimu, o pasirašę paslaugų sutartį klientai garantuoti, kad reikiamos paslaugos bus suteiktos laiku ir pagal įstatymus. “

Išskirtinumas – visą šalį apimantis tinklas

Didžiausias Konsultavimo tarnybos išskirtinumas – visą Lietuvą apimantis tinklas, kurį sudaro 46 rajonų bei savivaldybių biurai.

„Dažniausiai klientai renkasi arčiausiai jo esantį biurą. Žino, kad biuro komandoje yra buhalterinės apskaitos, verslo ekonomikos, augalininkystės, gyvulininkystės konsultantai, o jei vieno ar kito nėra, reikalingas paslaugas teikia atvykę iš kito biuro. Taigi svarbiausių sričių specialistai – vienoje vietoje. Klientai biure gali užsisakyti darbų saugos ar miškininkystės, tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro specialistų paslaugas. Jos yra nešališkos, nes darbuotojai  nesuinteresuoti parduoti nei pesticidų, nei technikos, įrangos ar kt.“, – teigė R. Petraitis.

Gruodis – metų sandūra

Konsultavimo tarnyboje gruodžio pradžia – įtemptas laikas: konsultantai drauge su klientais aptaria nuveiktus darbus ir jau planuoja kitus, padėsiančius pasiekti užsibrėžtų ūkio tikslų kitąmet, pasirašomos bendradarbiavimo sutartys 2022 m.

„Darbų, idėjų ir veiklos sričių daug, tad kviečiame bendradarbiauti: atvykite į bet kurį Konsultavimo tarnybos biurą ir pasirašykite sutartį. Jums nereikės sukti galvos dėl tvarkingos ūkio finansų apskaitos, pagalbos įgyvendinant verslo idėjas, reikalingų mokymų bei technologinių konsultacijų, kurias suteiks akredituoti augalininkystės, gyvulininkystės, miškininkystės ar darbų bei priešgaisrinės saugos konsultantai ir specialistai. Mūsų komanda pasiryžusi būti jūsų partnere ir nuimti bent dalį rūpesčių, o savo žiniomis ir darbu padėti inovacijoms atkeliauti į ūkius ir įmones“, – sakė Konsultavimo tarnybos Plėtros padalinio vadovas R. Petraitis.