Naujienos

Daiva Gurauskienė: „Noriu įrodyti sau, kad galiu“

  2020-09-09

Įsigilinimas į kiekvieną patikėtą darbą, užsispyrimas, ieškant geriausių profesionalių sprendimų, gebėjimas suburti komandą – tai vienos iš geriausių 2019 m. LŽŪKT specialistės Daivos Gurauskienės bruožai, padedantys įveikti visus darbe pasitaikančius iššūkius.

Technologinių paslaugų skyriaus vyriausioji gyvulininkystės specialistė Daiva Gurauskienė pripažino, kad darbe jai padeda užsispyrimas ir noras įrodyti sau, kad gali atlikti visas patikėtas užduotis. Tik prieš pirmą kartą atliekamą darbą svarbu įsigilinti ir gerai išsiaiškinti jo specifiką.   

Paprašyta trimis žodžiais apibūdinti Konsultavimo tarnybą, Daiva vardijo darbuotojų kompetencijas, informatyvumą, kai gaunama naujausia informacija ir ja dalijamasi su klientais, taip pat reikalingumą klientams.

Daivą Gurauskienę sveikinusi Profesinių kompetencijų padalinio vadovė Asta Šakickienė sakė, kad jos išskirtiniai bruožai yra gebėjimas sukurti jaukią aplinką sau ir kitiems, taip pat rūpestingumas.

„Su ja gali jaustis ramiai. Tavimi bus pasirūpinta. Tai atsispindi ir darbe, ypač įgyvendinant projektus“,– sakė Asta Šakickienė.

Ji akcentavo ir dar vieną Daivos bruožą – užsispyrimą, ieškant profesionalių sprendimų. Pasak Astos, stebint specialistės karjerą, įgyvendintus projektus, džiugina, kad visi darbai sėkmingai atlikti, projektai įgyvendinti. Daiva moka suburti komandą bendram konstruktyviam darbui. Įrodymas – vieno iš įgyvendintų projektų baigiamosios konferencijos metu klientų jai išsakyta padėka už galimybę diskutuoti susibūrus į diskusijų grupes.   

„Kai svajoji, pasieki daugiau“, – sakė Daiva, linkėdama visam Konsultavimo tarnybos kolektyvui svajonių išsipildymo.

Nuotraukoje Technologinių paslaugų skyriaus vyriausioji gyvulininkystės specialistė Daiva Gurauskienė (kairėje) su Profesinių kompetencijų padalinio vadove Asta Šakickiene.