Naujienos

Diskutuota apie skaitmeninio inovacijų centro Agro Space perspektyvas

  2019-10-03

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyboje lankėsi Vilniaus pramonės ir verslo asociacijos prezidentas, skaitmeninio inovacijų centro (SIC) Agro Space įkūrėjas Sigitas Besagirskas. Jis pristatė SIC Agro Space veiklos galimybes ir planus, su Konsultavimo tarnybos vadovais ir specialistais aptartas galimas  įsitraukimas į šio SIC įveiklinimą.

Šių metų gegužę skaitmeninis inovacijų centras Agro Space registruotas Europos Komisijos registre. SIC  šalyje subūrė 10 švietimo, mokslo, verslo ir valdžios institucijų, tarp jų klasterius, verslo asociacijas, universitetus, mokslo ir technologijų parkus. Į šį SIC liepos mėnesį priimta ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba.  

Agro Space vizija – tapti vienu iš lyderių kuriant Baltijos šalių skaitmeninių technologijų srities prendimus šiuose sektoriuose: žemės ūkio, kosmoso, gamybos (Pramonė 4.0).
Tinklo plėtra neapsiribos vien Lietuvos rinka. Artmiausiu metu planuojama pritraukti narių iš kitų Baltijos šalių.

Sigito Besagirsko vizito tikslas – Konsultavimo tarnybai pristatyti SIC Agro Space veiklos  galimybes ir planus, aptarti galimą Tarnybos įsitraukimą į šio SIC įveiklinimą.