Naujienos

Džiaugiamės būdami RUOKIO 3X3 gatvės krepšinio turnyro rėmėjais

  2022-07-27

Džiaugiamės būdami  RUOKIO 3X3 gatvės krepšinio turnyro rėmėjais ir prisidėdami prie prof. V.  Ruokio, propagavusio sveiką gyvenimo būdą, atminimo garsinimo. 
Šiandien į Akademiją (Kėdainių r.) su trenksmu sugrįžęs tradicinis RUOKIO 3X3 gatvės krepšinio turnyras, skirtas prof. Viktoro Ruokio taurei laimėti, yra vienas Dotnuvos 650 metų jubiliejui paminėti skirtų renginių. Jo organizatoriai – iniciatyvus Akademijos bendruomenės aktyvas.
Džiaugiamės būdami tokio sportiško ir jaunatviško renginio rėmėjais ir prisidėdami prie prof. V.  Ruokio, propagavusio sveiką gyvenimo būdą, atminimo garsinimo. 
Dirvožemininkas, agrochemikas, Mokslų akademijos narys korespondentas, visuomenininkas prof. V. Ruokis pasibaigus Pirmajam pasauliniam karui ir atsikuriant Lietuvos valstybei, 1919 m. pradžioje iš vokiečių okupacinės administracijos perėmė Dotnuvos dvarą ir 1919 m. spalio mėn. jame atkūrė Dotnuvos viduriniąją žemės ūkio ir miškų mokyklą (1922–1927 Dotnuvos žemės ūkio technikumas), kuriai iki 1920 m. ir vadovavo. 
LŽŪKT informacija
Jolantos Dalios Abarienės nuotraukos