Naujienos

E. Makelis diskutavo su Mokslo taryba ir ministru K. Navicku

  2021-11-09

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos direktorius Edvardas Makelis drauge su kitais Žemės ūkio mokslo tarybos nariais – ūkininkais, mokslininkais, specialistais – ir Žemės ūkio ministru Kęstučiu Navicku diskutavo, kaip mokslas gali prisidėti prie tvaresnio ūkininkavimo ir visuomenės gerovės.

Susitikimo metu aptarti Žemės ūkio mokslo tarybos tikslai – atvirumas priimant sprendimus, ūkininkų poreikiai ir valstybės siekiai.

Diskusijos metu akcentuota, kad dabar ypač svarbus mokslo, konsultavimo ir politikos bendradarbiavimas ieškant būdų, kaip įgyvendinti Žaliąjį kursą su mažesniais praradimais ūkininkams ir didesne grąža valstybei. Diskutuota apie tai, kokie moksliniai tyrimai šiuo metu aktualūs žemdirbiams, aptarti kiti aktualūs klausimai.

Žemės ūkio mokslo tarybos tikslas – patarti Žemės ūkio  ministerijai ir kitoms suinteresuotoms institucijoms strateginiais žemės ir maisto ūkių ir kaimo plėtros, mokslo, studijų, inovacijų politikos ir švietimo klausimais, siekiant skatinti žemės ir maisto ūkių ir kaimo plėtros mokslo, studijų, inovacijų ir švietimo plėtrą.

 Parengta pagal ŽŪM informaciją.