Naujienos

Estijos ir Suomijos nacionalinių kaimo tinklų renginyje LŽŪKT specialistės pranešimas

  2022-05-18

Estijos ir Suomijos nacionaliniai kaimo tinklai organizavo ketvirtąjį seminarą „Inovacijų tinklas: ūkio duomenys ir IT sprendimai“. Jame pranešimą skaitė LŽŪKT Inovacijų paramos tarnybos vadovė Laura Girdžiūtė.

Vakar Estijos ir Suomijos nacionaliniai kaimo tinklai organizavo ketvirtąjį seminarą „Inovacijų tinklas: ūkio duomenys ir IT sprendimai“. Seminarų tikslas – suteikti galimybę susitikti su kitais šios srities veikėjais, keistis žiniomis ir kurti naujas partnerystės idėjas.

Pagrindinis renginio tikslas – tinklų kūrimas ir keitimasis žiniomis apie Šiaurės ir Baltijos šalių projektus ir įvairius finansavimo šaltinius / priemones. Renginyje pristatymus skaitė atstovai iš Estijos, Suomijos, Lietuvos.

Inovacijų paramos tarnybos vadovė Laura Girdžiūtė šiame renginyje pristatė H2020 projektą „FairShare“, ir jį  įgyvendinant sukurtą skaitmeninių įrankių informacinę duomenų bazę. Taip pat buvo pristatyta Konsultavimo tarnybos sukurta ir kuruojama Taikomųjų inovacijų tyrimų ir rezultatų informacinė sistema – TITRIS

LŽŪKT informacija