Naujienos

Filmuota pirmoji LŽŪKT vaikų tinklalaidė

  2022-08-25

Ko tik neprigalvoja mūsų vaikai ... Jau ne kartą įsitikinome, kad jų laki vaizduotė ir lankstus protas geba kurti šedevrus! Tokių 5–9 m. žiniukų sulaukėme LŽŪKT ir agroakademija.lt studijoje, kur filmuota tinklalaidė „Sveikas, Rugsėji“. Vaikai ne tik pasidalijo mintimis, bet ir nemažai sužinojo apie filmavimo ypatumus ir užkulisius  rengiant videoreportažus, lankėsi Konsultavimo tarnyboje.

Saulėtą dieną į Konsultavimo tarnybos centrinės būstinės kiemą rinkosi vaikai – vasaros nugairintais veidais, patyrę nuotykių, pailsėję ir pasiruošę žengti toliau. Kai kurie tik ruošiasi peržengti mokyklos slenkstį, o kai kurie mokslo šaknį kremta jau ne vienus metus. Visi jie nepakartojami ir turintys savo nuomonę bet kuriuo klausimu. Su vaikais bendravo agroakademija.lt vyr. redaktorė Ramunė Sutkevičienė, o po filmavimo užkulisius vedžiojo fotografas ir vaizdo operatorius Egidijus Vilkevičius.

Sulaukta nemažai istorijų – vienos sukėlė šypseną, kitos – nustebino, prajuokino. Taigi, apie benubėgančią vasarą ir ūkininkavimą, traktoriaus tiltą ir duonos kepimą, apie svajones ir sveiką mitybą bei patarimus tėvams, kad jie labai nesijaudintų prieš rugsėjo 1-ąją. Ką ir bepridursi – kalba vaikai.

Jau greitai – kitą savaitę laukite vaikų tinklalaidės agroakademija.lt!