Naujienos

Gera proga atnaujinti miško ūkio materialinę techninę bazę

  2020-11-18

Skyrus papildomus 5,6 mln. Eur, nuo gruodžio 1 iki 30 dienos teikiant paraiškas pagal veiklos sritį ,,Investicijos į miškininkystės technologijas“ galima gauti paramos atnaujinant miško ūkio materialinę techninę bazę. Parama pasinaudoti gali privačių miškų valdytojai, savivaldybės, labai mažos ir mažos įmonės, ketinančios investuoti į miškų ūkio modernizavimą, miškų kirtimą, apvaliosios medienos ir medienos biokuro ruošos technologijų diegimą, paslaugų miškų sektoriuje teikimą. Ką vertėtų žinoti?

Šiais paskutiniais Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos metais tai jau antrasis paraiškų rinkimas Paraiškos priimamos tik mėnesį. Vienam projektui skiriama iki 100 tūkst. Eur paramos (vienam paramos gavėjui negalima viršyti 200 tūkst. Eur sumos 2014–2020 metų laikotarpiu).

Reikalavimų yra nemažai, tad kviečiame kreiptis į Konsultavimo tarnybos biurus, kur ekonomikos paslaugas teikiantys konsultantai supažindins su visais taisyklių reikalavimais, įsipareigojimais, įvertins ūkio atitiktį projekto atrankos kriterijams, užpildys paraišką ir dirbs su jumis per visą projekto įgyvendinimo laikotarpį. Esant poreikiui, miškininkystės specialistai parengs miškotvarkos, miško želdinimo ir žėlinimo projektą. Juk kiekviena detalė svarbi!

Daugiau skaitykite čia.