Naujienos

I. Hofmanas pirmininkauja Lietuvos žemės ūkio tarybai

  2023-04-11

Lietuvos žemės ūkio taryba (LŽŪT) išsirinko naują pirmininką. Juo tapo Radviliškio krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas, LŽŪKT Radviliškio r. biuro klientas Ignas Hofmanas. Sveikiname ir linkime sklandaus darbo sprendžiant fundamentines žemės ūkio sektoriaus problemas.

Ignas Hofmanas sakė, kad šiuo metu ypač svarbu telkti žemdirbius bendriems tikslams, nes dabar jiems kyla ypač daug problemų. Jis tikino, kad Lietuvos žemės ūkio taryba turėtų rinktis ne rečiau nei kartą per mėnesį, bet prireikus susirinkimai bus šaukiami ir dažniau. Kokiomis nuostatomis naujasis LŽŪT pirmininkas vadovausis? „Noriu laikytis tų idėjų, kurios puoselėtos kuriant Lietuvos žemės ūkio tarybą. Jos pirminė funkcija buvo tartis dėl strateginių ir fundamentinių klausimų, dėl tų, kurie liečia visą Lietuvos žemės ūkį, o ne kokio nors atskiro sektoriaus siaurus interesus, nes tam yra asociacijos, kurios gali veikti. Tokia vizija“, – aiškino I. Hofmanas.

Valdybos nariais išrinkti Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Raimundas Juknevičius ir Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos prezidentas Eimantas Pranauskas.

Skaitykite daugiau www.manoukis.lt 

Pokalbis su I. Hofmanu