Naujienos

IKMIS 2022: apie žieminius pasėlius Vilkaviškio r.

  2022-04-06

Kaip žieminiai kviečiai ir rapsai peržiemojo pietvakarių Lietuvoje? Pasėlius vertina LŽŪKT Vilkaviškio r. biuro augalininkystės konsultantė Vilma Rudzevičienė.

Pavasaris sunkiai įsibėgėja. Nepaisant to, augalai gyvena savo ritmu, todėl nors ir vangiai, bet augalų vegetacija prasideda, o LŽŪKT augalininkystės konsultantai jau pasklido po laukus ir pradėjo pasėlių dinaminius stebėjimus 40-yje šalies savivaldybių.

O kaip žieminiai kviečiai ir rapsai peržiemojo pietvakarių Lietuvoje? Kviečiame žiūrėti pirmąjį videoreportažą iš Sūduvos krašto. Pasėlius vertina LŽŪKT Vilkaviškio r. biuro augalininkystės konsultantė Vilma Rudzevičienė.
Įdomu, kaip peržiemojo žiemkenčiai kitose savivaldybėse? Užsukite į IKMIS ir sužinosite pirmieji, be to, galėsite nemokamai naudotis integruotos augalų apsaugos bei konsultavimo paslaugomis. Kad naujienas sužinotumėte kuo greičiau, užsisakykite IKMIS naujienlaiškį ir operatyvią informaciją gaukite į elektroninį paštą. Prie IKMIS patogu prisijungti ir mobiliąja aplikacija. Išbandykite www.ikmis.lt!

www.agroakademija.lt informacija

Nuotraukos E. Vilkevičiaus