Naujienos

IKMIS 2023. Pasėlių stebėjimo situacija Marijampolės savivaldybėje

  2023-05-03

Įžvalgomis apie situaciją žiemkenčių pasėliuose dalinasi LŽŪKT Marijampolės sav. biuro augalininkystės konsultantas Aivaras Černelis. Kas šiuo metu svarbiausia?

Įžvalgomis apie vėlyvojo pavasario išdaigas pietvakarių Lietuvos žiemkenčių pasėliuose, apie žieminių kviečių `Euforia` ir rapsų `Duplo` ligas, kenkėjus ir laukiamus darbus reportaže dalinasi LŽŪKT Marijampolės sav. biuro augalininkystės konsultantas Aivaras Černelis.

O kokia pasėlių situacija Jūsų rajone? Darbymečiu turbūt ne kiekvieną dieną galite apvažiuoti visus savo laukus. Tad jei esate augalininkystės, daržininkystės ar sodininkystės ūkio šeimininkai, branginate savo laiką, bet siekiate gauti koncentruotos ir patikimos pasėlių stebėjimo informacijos, kviečiame jungtis į informacinę sistemą www.ikmis.lt ir nemokamai naudotis integruotos augalų apsaugos iri konsultavimo paslaugomis.

Kad naujienas sužinotumėte pirmieji, užsisakykite IKMIS naujienlaiškį, ir jos įkris į elektroninį paštą. Operatyvią informaciją galite sužinoti ir iš Google Play parsisiuntę IKMIS mobiliąją aplikaciją. Išbandykite.

www.agroakademija.lt informacija