Naujienos

IKMIS jau paskelbti žiemkenčių peržiemojimo duomenys – sužinokite

  2022-03-30

Informacinėje sistemoje IKMIS jau paskelbti žiemkenčių peržiemojimo ūkininkų ūkiuose duomenys. Kviečiame sužinoti apie situaciją savame rajone. 

Augalininkystės ūkių darbų sezonas jau įgauna pagreitį, tad šiuo metu itin svarbu, įsiklausant į patyrusių konsultantų įžvalgas, įvertinti pasėlių gyvybingumą ir priimti operatyvius jų būklės gerinimo, kovos su augalų ligomis, kenkėjais ir piktžolėmis sprendimus. 

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos rajonų biurų augalininkystės konsultantai informacinėje sistemoje IKMIS paskelbė apie žiemkenčių peržiemojimą ūkininkų ūkiuose. Kviečiame susipažinti ir sekti kiekvieną savaitę atnaujinamą informaciją apie situaciją pasėliuose, ligų, kenkėjų plitimą, sužinoti konsultantų rekomendacijas. 

Išsamiau žieminių augalų pasėlių situacija visoje Lietuvoje bus aptariama ir apie svarbiausius darbus laukuose kalbama nuotoliniame seminare „Žiemkenčių peržiemojimas ir pirmieji darbai laukuose“. Jį konsultavimo tarnybos Technologinių paslaugų skyrius organizuoja  balandžio 6 d. (trečiadienį) 10 val. Susipažinti su programa ir užsiregistruoti į renginį galite čia.

LŽŪKT informacija

Nuotraukos E. Vilkevičiaus