Naujienos

Ilgėja paraiškų teikimo laikas – kreipkitės į visoje šalyje dirbančius LŽŪKT konsultantus

  2020-03-24

NMA paskelbė, kad dėl šalyje įvesto karantino pratęsiamas kai kurių priemonių paraiškų rinkimo terminas. Kviečiame ūkininkus ir miško savininkus kreiptis į Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos konsultantus. 

Informuojama, kad mėnesiu ilgiau bus renkamos paraiškos pagal šias priemones:
„Investicijos į žemės ūkio valdas“ – nuo balandžio 1 d. iki birželio 30 d. 
„Investicijos į miškininkystės technologijas“ – nuo kovo 16 d. iki birželio 15 d. 
„Parama trumpoms grandinėms ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu“ – nuo balandžio 1 d. iki birželio 30 d. 
„Parama miško infrastruktūrai gerinti“ – nuo  kovo 2 d. iki gegužės 29 d.
„Parama investicijoms į prevencinę veiklą, kuria siekiama sumažinti pavojingų ligų grėsmes ir su jomis susijusias pasekmes“ – nuo kovo 2 d. iki balandžio 30 d.
„Parama asbestinių stogų dangos keitimui" – nuo kovo 2 d. iki gegužės 29 d.  

Prailgintas laikas – daugiau galimybių pareiškėjams. Konsultuojantys, padedantys užpildyti paraiškas, rengiantys verslo planus ir padedantys juos įgyvendinti Konsultavimo tarnybos biurų konsultantai dirba. Su jais galite susisiekti telefonais ir el. paštu. 

Karantino laikotarpiu NMA paraiškos gali būti teikiamos ir per „paraiškų dėžutę“. Tokiu būdu jų teikimas vyks dviem darbo dienomis trumpiau nei nustatyta paramos paraiškų priėmimo pabaiga. „Paraiškų dėžutės“ yra NMA teritoriniuose paramos administravimo skyriuose specialiai įrengtos vietos, kuriose pareiškėjas galės pateikti paramos paraišką tiesiogiai nekontaktuodamas su kitais asmenimis.