Naujienos

Ilma Rimkevičienė – geriausia LŽŪKT strateginių projektų vadovė

  2020-09-07

Informacinių technologijų skyriaus vadovė Ilma Rimkevičienė nominuota geriausia 2019 m. Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos strateginių projektų vadove.

Paprašyta trimis žodžiais apibūdinti Konsultavimo tarnybą, Informacinių technologijų skyriaus vadovė Ilma Rimkevičienė sakė: „kasdien ieškome tobulybės“. Šie žodžiai labai tinka apibūdinti pačią Ilmą, kuriai vadovaujant įgyvendinti LŽŪKT strateginiai projektai pasiekė Lietuvos ir net Europos Sąjungos lygmenį.

„Ilmą nominavome už visiems žinomą projekto IKMIS įgyvendinimą, žemės ūkio verslo analizės sistemos sukūrimą. Reikia pabrėžti, kad šie projektai praaugę LŽŪKT ir net Lietuvos lygmenį. Sėkmę lėmė jiems vadovavusios Ilmos asmeninės savybės: labai didelis užsidegimas, aukšto lygio profesionalumas, inovatyvumas. Šios Ilmos savybės padeda jai vadovaujant skyriui, bendraujant su žmonėmis. Reikia pasakyti, kad Ilma dar ir labai gera integratorė. Ji geba sulipdyti komandą iš įvairių žmonių, o jie padeda siekti rezultatų“,– taip Ilmą Rimkevičienę apibūdino Plėtros padalinio vadovas Rimtautas Petraitis.

Šventinio renginio metu Ilma Rimkevičienė visiems kolegoms linkėjo pailsėti, paatostogauti ir kiekvieną dieną kibti į darbą su nauja jėga ir atsidavimu. 

Nuotraukoje Ilma Rimkevičienė su Plėtros padalinio vadovu Rimtautu Petraičiu