Naujienos

„Inno panoramoje 2021“ – apie ūkių technologinių procesų ir duomenų skaitmenizavimo galimybes

  2021-08-19

Rugpjūčio 26–28 d. kviečiame į VDU Žemės ūkio akademijoje organizuojamą parodą „Inno panorama 2021“. Jos pagrindinė tema – skaitmeninės technologijos žemės ir miškų ūkyje. Susitikite su Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro specialistais.

Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro komanda kviečia susitikti antrajame paviljone ir pasikalbėti apie ūkio duomenų skaitmenizavimą, kintamos normos tręšimo planus, rengiamus paėmus  ir ištyrus dirvožemio ėminius, mobiliosios gyvulininkystės laboratorijos specialistų teikiamas paslaugas, laboratorinius vandens ir dirvožemio tyrimus ir kt.

„Parodoje mes akcentuosime paslaugas, orientuotas į ūkių technologinių procesų ir duomenų skaitmenizavimą, jų kaupimą ir panaudojimą ateityje, susiejant visa tai su atnaujinta Konsultavimo tarnybos laboratorijos duomenų registravimo ir saugojimo sistema“, – sakė Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro vadovas Lukas Šapranauskas.

Išsamų pranešimą apie dirvožemio duomenų skaitmenizavimą ir valdymą Lukas skaitys rugpjūčio 27 d., penktadienį,  10.50,  antrajame paviljone.

Tą pačią dieną, 13.30,  trečiajame paviljone L. Šapranauskas dalyvaus LITFOOD informacinėje programoje. Jei rūpi tikslusis tręšimas, dronų ir palydovų galimybės ūkiuose, IKMIS sistemos panaudojimas tiksliajam ūkininkavimui ir ankstyvas gyvulių problemų nustatymas – dalyvaukite, klauskite, diskutuokite.