Naujienos

„INNO PANORAMOJE 2021“ LŽŪKT pristato INNO paslaugas

  2021-08-26

Rugpjūčio 26–28 d. VDU Žemės ūkio akademijoje vyksta paroda „Inno panorama 2021“. Jos pagrindiniai akcentai susieti su skaitmeninėmis technologijomis žemės ir miškų ūkyje. Parodoje dalyvaujantys Konsultavimo tarnybos Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro specialistai laukia Jūsų trečiajame paviljone.

Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro komanda kviečia susitikti trečiajame paviljone ir pasikalbėti apie ūkio duomenų skaitmenizavimą, kintamos normos tręšimo planus, rengiamus paėmus ir ištyrus dirvožemio ėminius, mobiliosios gyvulininkystės laboratorijos specialistų teikiamas paslaugas, laboratorinius vandens ir dirvožemio tyrimus ir kt.

„Parodoje akcentuojame paslaugas, orientuotas į ūkių technologinių procesų ir duomenų skaitmenizavimą, jų kaupimą ir panaudojimą ateityje, susiejant visa tai su atnaujinta Konsultavimo tarnybos laboratorijos duomenų registravimo ir saugojimo sistema“, – akcentavo Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro vadovas Lukas Šapranauskas.

Pirmąją parodos dieną Konsultavimo tarnybos stente apsilankęs LR Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Viktoras Pranckietis su Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro specialistais diskutavo apie tai, kad kol kas nėra jokių rodiklių, nurodančių, kas yra tvarumas. Prie jo galėtų atvesti skaitmenizavimas, bendri rodikliai, kurie būtų ne ribojantys, o logiški ir skatinantys gamybą.  

Kviečiame ir Jus dalyvauti parodos metu organizuojamuose seminaruose ir diskusijose. Išsamų pranešimą apie dirvožemio duomenų skaitmenizavimą ir valdymą L. Šapranauskas skaitys rugpjūčio 27 d., penktadienį, 10.50, antrajame paviljone. Tą pačią dieną, 13.30, trečiajame paviljone jis dalyvaus LITFOOD informacinėje programoje.

Jei rūpi tikslusis tręšimas, dronų ir palydovų galimybės ūkiuose, IKMIS sistemos panaudojimas tiksliajam ūkininkavimui ir ankstyvas gyvulių problemų nustatymas – dalyvaukite, klauskite, diskutuokite.

Daugiau apie INNO paslaugas:

Gausiam derliui užauginti – inovatyvūs sprendimai

Meteorologinių stočių teikiami duomenys: ūkiui aktualu, naudinga ir praktiška

Nestandartinės situacijos ūkiuose: pažeistus plotus įvertinti padeda dronai

Mobili gyvulininkystės laboratorija Jūsų ūkyje

Dirvožemio, vandens ir kiti tyrimai