Naujienos

Irena Navickienė – geriausia 2019 m. buhalterinės apskaitos konsultantė

  2020-09-10

Viena iš geriausių 2019 m. Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos buhalterinės apskaitos konsultančių – Irena Navickienė, dirbanti Kėdainių r. biure. 

Ireną Navickienę sveikinusi regiono vadovė Irena Butkienė sakė, kad ji pasižymi geru humoro jausmu, dažnai būna dėmesio centre, yra mylima ir mėgstama kolegų. Nesvetimos jai įvairios pramogos: teatras, kinas, koncertas, gera televizijos laida. Irena skaito knygas, lepinasi saulės, purvo ir vandens voniose ir moka džiaugtis gyvenimu. Na o išlikti jaunatviška jai padeda bendravimas su jaunimu – tarp jų yra populiari ir pageidaujama.  

„Štai tokia „pašėlusi“ ir kartu labai atsakinga mūsų Irena. Linkiu ir toliau išlikti atsakinga, kruopščia, sąžininga, komunikabilia ir atidžia, surinkti visus skaičiukus klientų, įstaigos ir savo gerovei. Ačiū už indėlį!“,– konsultantei dėkojo Irena Butkienė.

Konsultavimo tarnybai apibūdinti Irena Navickienė pasirinko šiuos teiginius: sukauptos žinios, geroji praktika, informatyvumas, o kolegoms linkėjo darbingos nuotaikos, klientų ir kantrybės.