Naujienos

Jūratė Ciparienė: „Norėčiau, kad apie mūsų klientų užaugintą produkciją kalbėtų visas pasaulis“

  2020-09-10

Energinga, iniciatyvi ir gebanti įkvėpti kitus Šilalės r. biuro gyvulininkystės konsultantė Jūratė Ciparinė tapo geriausia 2019 m. Konsultavimo tarnybos gyvulininkystės konsultante.

Mėgstanti keliauti ir svajojanti aplankyti Šiaurės Korėją, Jūratė Ciparienė prisipažino, kad turi dar vieną svarbų norą. „Norėčiau, kad mūsų klientų užauginta produkcija būtų žinoma pasaulyje kaip žinomi prancūziškas šampanas ar itališkas sūris“,– sakė ji.

Regiono vadovė Sonata Chmieliauskienė akcentavo Jūratės kūrybingumą, kuris darbe, kaip niekur kitur, yra labai reikalingas, nes kūrybingam žmogui lengviau spręsti problemas ir ieškoti sprendimų, kurie tenkins visas suinteresuotas šalis.

„Jūratė labai atsakingai ir smulkmeniškai žiūri į visas detales, todėl mūsų šūkis – kiekviena detalė svarbi – jai labai tinka. Kai mes kažkada diskutavome dėl renginio ir ,,grubiai“ bandėme piešti jo vaizdą, ji pasakė: ,,man turi būti viskas sudėliota iki smulkmenų. Negaliu matyti visumos net tuomet, jei pati nepatikrinsiu, kokiu kampu bus sudėliotos ,,vyšnios ant torto“.

Gal būtent dėl šių bruožo savybių Jūratė yra ne tik gera gyvulininkystės specialistė, ji ir puiki biuro vadovė. Pokalbiuose ji niekada nepamirš pasidžiaugti savo kolektyvo merginomis, jas pagirti ir pamotyvuoti.

Jūratė ,,ryškiai matoma“ asmenybė Šilalės rajone. Nė vienas žemdirbiškas renginys, pasitarimas ar konferencija be jos neįvyksta, todėl galima sakyti, kad ji Šilalės rajone iš dalies formuoja žemdirbystės politiką“,– apie Jūratę kalbėjo Sonata Chmieliauskienė.

Konsultavimo tarnybai apibūdinti pasirinkusi žodžius – inovacijos, patirtis, vertybės – Jūratė Ciparienė visam kolektyvui linkėjo gražių, draugiškų žmogiškų santykių, nebijoti paklausti, paprašyti pagalbos, taip pat, kad būtų pastebėtas kiekvienas konsultantas.

 Nuotraukose sveikinimo akimirkos. Antroje konsultantė Jūratė Ciparienė su regiono vadove Sonata Chmieliauskiene.