Naujienos

Kaip pasirinkti tinkamą mėsinių galvijų veislę? Pašarai. Nuo lauko iki šakutės – kodėl verta pradėti

  2021-03-24

„LŽŪKT žinių klubas“ pristato antrąjį podkastą. Svečiai – Šilalės r. ūkininkaujantis Andrius Baublys ir LŽŪKT Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro gyvulininkystės ekspertas Vytas Gudaitis. Su jais kalbasi klubo idėjos sumanytoja, Rinkodaros skyriaus vadovė Erika Mankutė.

Tinklalaidės metu diskutavome apie gyvulininkystės ateitį Lietuvoje, lyginome pienininkystės ir mėsinės galvijininkystės  perspektyvas. Aptarėme, kaip pasirinkti tinkamiausią galvijų veislę ir kokias renkasi Lietuvos ūkininkai.

O ar verta išbandyti naują kelią pasirenkant kryptį „nuo lauko iki šakutės“? Apie tai įžvalgomis ir patirtimi pasidalino Andrius Baublys, kuris vartotojams pasiūlė savo ekologiniame mėsinių galvijų ūkyje užaugintos jautienosir sukūrė prekės ženklą „Eko Baublių jautiena“.

Kviečiame žiūrėti iki galo – sužinosite, kaip iškepti tobulą steiką. Podkastą jau galite išklausyti ir audioformate.

„LŽŪKT žinių klubo“ organizatoriai kviečia turinį kurti drauge. Prašome siūlyti Jums aktualias temas, įdomius pašnekovus, kolegas  ūkininkus, kuriuos stengsimės pasikviesti  pokalbiui. Savo pasiūlymus galite rašyti komentaruose. O gal ir jūs turite įdomių temų ir trokštate pasidalinti savo patirtimi, norite tapti mūsų podkasto svečiu?
Nedvejokite ir parašykite mums [email protected]. Būtinai su Jumis susisieksime.

Nuotraukose iš kairės: Audrius Baublys, Erika Mankutė ir Vytas Gudaitis.