Naujienos

Kaip už konsultavimo paslaugas galite mokėti mažiau?

  2020-11-23

Norintiems tobulėti ir pagerinti vykdomą veiklą ūkininkams, miško valdytojams, kaimo vietovėse veikiančioms labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonės – gera žinia. Iki gruodžio 21 dienos jie gali pretenduoti į paramą pagal KPP priemonės „Konsultavimo paslaugos, ūkio valdymo ir ūkininkų pavadavimo paslaugos“ veiklos sritį „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“. Apie tai, kaip pasinaudoti galimybe ir už konsultavimo paslaugas mokėti pigiau, kalbamės su Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) Profesinių kompetencijų padalinio vadove Asta Šakickiene.

Konsultavimo tarnyba – pripažinta konsultavimo paslaugų teikėja. Jūsų pastebėjimai: kiek ši parama aktuali ir naudinga pareiškėjams?

Parama konsultavimui buvo visada: tiek iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, tiek nacionalinė. Ji visuomet naudinga, nes ūkininkaujantiems kyla daugybė klausimų, susijusių su technologijomis, atsiranda naujų reikalavimų, kuriuos reikia įgyvendinti, galų gale kiekvienas ūkis turi savą specifiką, tad ši parama tikrai aktuali. Pareiškėjai, kurie anksčiau pagal šią priemonę teikė paraiškas ir gavo teisę konsultuotis, noriai dalyvauja ir tai išnaudoja. Sulaukiame daug įvairiausių klausimų, mūsų klientai domisi, aktyviai ir drąsiai sako savo poreikius, nuomonę. Manau, kad ši parama jiems labai aktuali ir naudinga.

Daugiau skaitykite čia.

Videoinformacija