Naujienos

Kelmės rajono biuras – LŽŪKT 2018 m. strateginių tikslų įgyvendinimo lyderis

  2019-03-12

Vienas iš LŽŪKT 2018 m. strateginių tikslų įgyvendinimo lyderių – Kelmės rajono biuras. Kokia jo sėkmės formulė?

Šaunusis Kelmės rajono biuro vienuoliktukas iš kairės sėdi: buhalterinės apskaitos konsultantė Rasa Domkienė, biuro vadovė, gyvulininkystės konsultantė Bronė Vaičiulienė, buhalterinės apskaitos konsultantė Marija Vaičiūnienė, ekonomikos konsultantė Sandra Urbonienė, stovi buhalterinės apskaitos konsultantė Aušra Mikalauskienė, augalininkystės konsultantai Kristina Turevičienė ir Juozas Zaturskas, buhalterinės apskaitos konsultantė Ema Stočkuvienė, buhalterinės apskaitos konsultantė Daiva Karklelienė, buhalterinės apskaitos konsultantė Violeta Bertašienė,  buhalterinės apskaitos konsultantė Daiva Miškinienė.

Kas padėjo pasiekti ir įgyvendinti visas biurui keltas paslaugų pardavimo užduotis? Pasak LŽŪKT regiono vadovės Irenos Butkienės, visų pirma – biuro komandos susitelkimas, veiksmų nuoseklumas, atsakingumas, profesionalumas, operatyvumas ir, žinoma, atsakingas požiūris į klientą, jo poreikius, lūkesčius. Tą rodo ir 2018 m. atliktos klientų pasitenkinimo apklausos rezultatai – Kelmės rajono biuro įvertinimas yra aukštesnis nei LŪKT visų biurų vidurkis.

„Nėra to, ko komanda nepadarytų! Didžiuojuosi biuro darbuotojais, kurie yra ne tik profesinės srities konsultantai, puikiai atliekantys savo darbą, jie – tikri profesionalai, mylintys savo darbą ir sugebėjimais prisidedantys prie bendro tikslo siekimo. Manau, kad asmeninis kiekvieno Kelmės rajono biuro darbuotojo nusiteikimas yra pagrindinis pardavimų sėkmės faktorius ir sėkmės formulė visiems mūsų įstaigos darbuotojams.

Linkėjimas kolektyvui ir kitiems kolegoms, siekiantiems bendrų tikslų: „Taigi, – pagalvojo Mikė Pūkuotukas. – Ką aš labiausiai mėgstu? Valgyti medų yra labai gerai, tačiau yra toks momentas prieš pat valgant medų, kuris dar geresnis nei valgant medų“. Linkiu mėgautis ir pasiekus savo tikslą, ir jo siekiant!“,– žaismingai linkėjo Irena Butkienė.

Sėkmės formulė

Kelmės rajono biuro  komandos vadovė Bronė Vaičiulienė sakė, kad jų sėkmės formulė – darbštus, profesionalus, draugiškas kolektyvas.

„Pasiekti gerų rezultatų padėjo komandinis darbas – pastangos ir ryžtas siekti komandos tikslo, gebėjimas bendrauti su klientais, pasiskirstyti darbus biure. Drauge  džiaugiamės klientų pasiektais veiklos rezultatais. Smagu matyti, kaip modernėja jų ūkiai, ir žinoti, kad dalis nuopelno yra ir mūsų. Taip pat džiugina geri klientų atsiliepimai, jų grįžimas iš konkurentų vėl naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis“, – sakė Bronė Vaičiulienė.

Šiek tiek statistikos

Per 2016–2018 m. Kelmės rajono biuro klientų skaičius padidėjo 10 procentų.

Klientai 2018 m. į biurą kreipėsi dėl augalininkystės, gyvulininkystės, buhalterinės apskaitos, verslo ekonomikos, darbų saugos konsultacijų ir paslaugų, dalyvavo LŽŪKT organizuojamuose mokymuose.

Daugiausia Kelmės rajono biuro klientų  2018 m. naudojosi buhalterinės apskaitos, verslo ekonomikos, augalininkystės konsultacijomis ir paslaugomis.