Naujienos

Kokia LŽŪKT Akmenės r. biuro darbo 2020 m. sėkmės formulė?

  2021-04-08

Visas veiklos užduotis 2020 m. sėkmingai įveikusio LŽŪKT Akmenės rajono biuro sėkmės formulėje rinkos dėsnis: paklausa = pasiūla + pastangos, šiltas bendravimas. 

Kokia Jūsų biuro sėkmės formulė? 

Zita Vaišvylienė, Akmenės r. biuro vadovė

„Vadovaujamės, ko gero, rinkos dėsniu: paklausa=pasiūla + mūsų pastangos, šiltas bendravimas“. 

Biuras jaučia žemės ūkio pulsą 

Saulius Cironka, Paslaugų pardavimo ir teikimo padalinio vadovas 

„Akmenės rajono biuras stengiasi atliepti visus klientų poreikius teikiant buhalterinės apskaitos, verslo ekonomikos, mokymų, darbų saugos, augalininkystės ir kitas paslaugas, kurios padeda sprendžiant klientams kylančias problemas. Biuro darbuotojos puikiai pažįsta savo klientus, geba pasiūlyti jiems reikalingas paslaugas, rūpinasi klientų sėkme ir gerąja patirtimi. Džiugu, kad Akmenės rajono ūkininkai vertina mūsų konsultančių darbą ir bendrai dirbdami modernizuoja savo ūkius, diegia naujoves ir džiaugiasi pasiekimais.“ 

Irena Butkienė, regiono vadovė 

Akmenės r. biuro kolektyvas susicementavęs ir geriausiu tampa jau ne pirmą kartą. Nors moterys labai skirtingos – bendro darbo rezultatų siekis jas sujungia. Manau, kad jų darbo sėkmės raktas ir yra bendradarbiavimas dėl bendro tikslo, kai kiekvienai svarbūs ne tik individualūs rezultatai. Kadangi rajonas nėra didelis, biuras yra užėmęs beveik visą žemės ūkio konsultavimo paslaugų rinką. Biuro komanda žinoma rajone. Konsultantės dalyvauja visuomeninėje ir politinėje veikloje. Jos žingeidžios, atsakingos, nuoširdžios, turi savus pomėgius – kepa, verda, sportuoja.“ 

Stanislovas Bačiulis, biuro klientas

„Verslo projektus rengti siūlėsi iš Vilniaus, iš Kauno. Atsisakėme, kadangi mes čia turime Konsultavimo tarnybos biurą – tai didžiulė parama. Įsivaizduokite, kai dirbau ūkyje, turėjome zootechniką, ekonomistą, inžinierių, dirbtuvių vedėją, o kai išėjome ūkininkauti, viskas liko vienam: ir apie gyvulius turi išmanyti, ir apie techniką, apie viską. Esi tiek užimtas ir žinoti visko iškart neįmanoma. Kai įsikūrė Konsultavimo tarnyba, kreipėmės. Iš pradžių galvojome, kad brangiai atsieis, o kai viską sustygavome, supratome, kad čia labai padeda. Juk neužtenka, kad tik apskaita būtų sutvarkyta, svarbu, kad konsultantai žemės ūkio pulsą jaučia, visumą, o biure suteikiamas visas paslaugų paketas: buhalterija, ekonomika, darbų sauga, mokymai ir kitos“.

Tegul ir 2021 m. puikiai sekasi žemės ūkio pulsą jaučiančiai Akmenės r. biuro komandai: jo vadovei, ekonomikos konsultantei Zitai Vaišvylienei, buhalterinės apskaitos konsultantėms Rimai Antanauskienei, Editai Vaičiakauskienei, Dianai Norbutienei, augalininkystės konsultantei Astai Kiminienei.

Nuotraukos iš biuro archyvo.