Naujienos

Komandos diena – puiki galimybė stipriau cementuotis

  2023-10-10

Sakoma, kad šauni ir stipri darbuotojų komanda – sėkmingos įmonės receptas. LŽŪKT daug dėmesio skiria ne tik formaliems komandos ryšiams formuoti, skatinamas ir neformalus darbuotojų bendravimas. Kartą per metus centrinės buveinės ir biurų komandos pačios renkasi, kaip praleisti Komandos dieną. 

Kaip kolegos renkasi praleisti Komandos dieną? Labai skirtingai – nuo apžvalginių ekskursijų, edukacijų iki iššūkių. 

Telšių r. biuras komandos dieną praleido išties turiningai. Kolegės aplankė Kretingos Žiemos sodą, dvaro sodybą, skanavo rankų darbo saldumynus. Nuvykta ir į Palangą – atsisveikinti su jūra bei pasidžiaugti paskutiniais saulės spinduliais.

Gražiausias Kretingos vietas – dvarą, muziejų su žiemos sodu, vienuolyno ir bažnyčios ansamblį apžiūrėjo ir Šilalės r. konsultantės. Jos labai mėgsta keliauti, tad galima sakyti, kad per pusdienį apžvelgė gražiausias pasaulio vietas, nutupdytas Palangos miniatiūrų ir botaniko parke „Babilono sodai“.

Rugsėjį komandos ryšius stiprinti susijungė net keturi rajonų biurai – Mažeikių, Šiaulių, Joniškio, Skuodo komandos. Kolegos vyko į pažintinę kelionę Lenkijon. „Glaudūs santykiai tarp bendradarbių yra svarbus kiekvienos organizacijos tikslas. Geri santykiai ir šilta atmosfera kolektyve – didžiausia motyvacija dirbti!”, – sakė viena iš pagrindinių išvykos organizatorių Mažeikių r. biuro vadovė Jolanta Beniušienė.

„Komanda nėra grupė žmonių, kurie dirba kartu. Komanda yra grupė žmonių, kurie pasitiki vienas kitu“,– šie žodžiai puikiai apibūdina Šilutės r. biuro komandą. Tradicinę Komandos dieną šilutiškiai nusprendė praleisti pasikviesdami į kompaniją ir LŪS Šilutės skyriaus pirmininką Kęstutį Andrijauską. Taip buvo sustiprintas ir rajono žemdirbiškos bendruomenės ryšys. Aplankyta sostinė – Valdovų rūmai, Gedimino pilis, Katedra, senamiestis.

Jurbarko r. biuro kolektyvas Komandos dieną skyrė krašto apylinkėms pažinti. Konsultantės aplankė Raudonės ir Vytėnų pilis, ragavo tradicinius valgius, o dieną užbaigė pasiplaukiojimu Nemunu.

Mažeikių r. biuro kolektyvas nusprendė plaukti baidarėmis ir pasirinko gražiausią regiono upę – Ventą. Kolektyvas mažas – tik 4,5 darbuotojo, tad maršrutą padėjo įveikti antrosios pusės. „Gerai praleistas laikas, nemažai iššūkių, kartosim! Tokios išvykos dar labiau sustiprina draugystę tarp bendradarbių ir gerina kolektyvo darbo atmosferą“, – įspūdžiais dalinosi biuro vadovė Jolanta Beniušienė.

Miškininkystės biuro kolegos komandos ryšius stiprino žygiuodami – kartu įveikė arti 20 km, maršrutu Palanga – Pasaulio kraštas – Palanga, o Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro komanda dieną praleido gamindami kibinus, plaukiodami Galvės ežere.

Vieni jau suskubo, kiti dar planuoja, ruošiasi, tad  smagios ir komandas cementuojančios akimirkos dar priešaky.

LŽŪKT informacija

Nuotraukos iš komandų archyvo