Naujienos

Konkurso „Metų ūkis 2023“ prizinių vietų nugalėtojai – Kelmės r. biuro klientai

  2023-10-30

Kasmetinėje konkurso „Metų ūkis“ šventėje pasveikinti Kelmės r. ūkininkai. Garbingiausiose vietose – Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Kelmės r. biuro klientai. 

Lina ir Donatas Vaičikauskai, Raimonda ir Laimonas Šiušės, Edgaras Piniauskas –  būtent šios pavardės buvo iškilmingiausiai minimos Kelmės rajone organizuotoje konkurso „Metų ūkis“ šventėje. 

Visas tris prizines vietas laimėję ūkininkai yra Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Kelmės r. biuro klientai. Jų ūkių gyvavimo istorijoje įrašytas bendradarbiavimas su biuro konsultantais naudojntis ūkio finansinės apskaitos, verslo ekonomikos, gyvulininkystės, augalininkystės paslaugomis, dalyvaujant konsultantų organizuojamuose mokymuose. 

„Šiandien ta diena, kai jau galime drauge pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasiekimais, pasidalinti patirtimi. Jūs, žemdirbiai, vieni didžiausių kaimuose esančių šviesulių. Jūs ne tik puoselėjate senelių ir tėvų tradicijas dirbti žemę, bet gražiai įsijungiate ir dalyvaujate organizuojamuose renginiuose.

Džiugu, kad ir mūsų rajono žemėse atsiranda vis daugiau ūkininkaujančių su nauja vis našesne technika, kyla nauji erdvūs ūkio reikmėms reikalingi pastatai. Dėkojame jums už tai. Visiems žemdirbiams ir jų šeimos nariams linkiu sveikatos, sėkmės ir palankių kitų metų“, – sveikindama savo krašto žemdirbius sakė Kelmės r. biuro vadovė Bronė Vaičiulienė.

LŽŪKT informacija

Kelmės r. biuro archyvo nuotraukos