Naujienos

Kooperatyvų šventėje pristatytos LŽŪKT paslaugos

  2021-07-26

Lietuvos pieno kooperatyvų šventėje, skirtoje Tarptautinei kooperatyvų dienai, pristatytos kooperatyvams naudingos Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos paslaugos.

Lietuvos pieno kooperatyvų šventė, skirta Tarptautinei kooperatyvų dienai, vyko su šūkiu „Vienas už visus. Visi už vieną“. Kooperatyvų miestelis buvo įkurtas Skrebių kaimo turizmo sodyboje, Jonavos rajone. Jame pristatytos kooperatyvams naudingos Konsultavimo tarnybos paslaugos.

Kooperatyvų mietelyje svečiavosi žemės ūkio institucijų bei organizacijų atstovai, pristatantys pieno ūkių modernizavimo ir paramos priemones. Taip pat finansiniai ūkių partneriai, fermų projektuotojai ir statytojai, įrangos tiekėjai ir kt.

 Šventiniame renginyje dalyvavo Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Konsultavimo paslaugų ir produktų valdymo skyriaus vadovė Reda Milčiuvienė su paslaugų ir produktų valdymo specialistu Mindaugu Mižutavičiumi. Verslo planų rengimas ES paramai gauti, paraiškų pildymas  buvo svarbiausi Konsultavimo tarnybos atstovų akcentai diskutuojant su šventės dalyviais.

„Galimybių prisidėti prie Žemės ūkio kooperatyvų pažangos modernizuojant ūkius ir  pelningiau ūkininkaujant ieško ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba.  Kviečiu kreiptis į mus planuojančius kurti ir steigti kooperatyvą. Pasitarsime, pakonsultuosime“, – kvietė M. Mižutavičius.