Naujienos

Kretingos rajono žemdirbiai laukiami naujose biuro patalpose

  2019-12-20

LŽŪKT Kretingos r. biuro  kolektyvas gyvena šventinėmis įkurtuvių nuotaikomis. Nuo šiol  rajono žemdirbiai laukiami naujose, erdviose biuro patalpose Vytauto g. 22 (Kretinga). Ta proga, dėkodami klientams už bendradarbiavimą, gruodžio 19–20 dienomis biuro kolektyvas juos sukvietė į atvirų durų dieną. Buvo visko: ir sveikinimų, ir juoko, ir rimtų darbų, planuojant kitų metų veiklą.

Nors įvairiais laikotarpiais vyko intensyvi darbuotojų kaita, bet tai netrukdė kasmet vis didinti klientų skaičiaus. Šiuo metu vidutinis metinis klientų skaičius – daugiau kaip 100 ūkininkų, kurie naudojasi buhalterinės apskaitos, verslo ekonomikos, augalininkystės paslaugomis. Rajono žemdirbiams organizuojami įvairiūs kursai, seminarai, rajono artojų varžybos, lauko dienos augalininkystės, gyvulininkystės klausimais. Kasmet kartu su LŪS Kretingos skyriumi dalyvaujama „Metų ūkio“ rinkimuose ir apdovanojimo šventėse, ūkininkų organizuojamose vakaronėse, derliaus šventėse.

Biuro vadovė džiaugiasi ne tik naujomis patalpomis, bet ir puikia komanda. „Labai didžiuojuosi biuro kolektyvu. Drauge su klientais surėmę pečius galime kalnus nuversti. Kai yra idėja, ir turime ūkininkų pagalbą ir palaikymą, galima ryžtis organizuoti bet kokius renginius. Vienas lauke nelabai ką padarysi. Manau, kad visos bendruomenės susitelkimas ir pozityvus mąstymas prisideda, kad mūsų rajone vyksta puikūs žemdirbiams skirti renginiai. Tik stipri ir darni komanda gali tikslingai dirbti“, – įsitikinusi LŽŪKT Kretingos r. biuro vadovė Gražina Poškienė.

Apie biurą rašo ir www.pajurionaujienos.lt: Įkurtuves atšventė su savo klientais“