Naujienos

Kviečiame į tarptautinę projekto i2connect konferenciją Vengrijoje

  2022-10-21

VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba kartu su partneriais įgyvendina tarptautinį projektą „Konsultantų apjungimas, skatinant taikyti interaktyvias inovacijas žemės ūkio ir miškininkystės sektoriuose“ (i2connect). Šiuo projektu siekiama sustiprinti žemės ūkio ir miškininkystės konsultantų vaidmenį interaktyvių inovacijų srityje ir padėti ūkininkams bei miškininkams pereiti prie tvaresnių gamybos sistemų. 

Lapkričio 9–11 d., Vengrijoje, Mošonmadiarovaro (Mosonmagyaróvár) mieste, vyks pirmoji tarptautinė projekto konferencija „Konsultantų įgalinimas remti interaktyvias inovacijas žemės ūkyje ir miškininkystėje. Metodai. Patirtis. Įrankiai“. Ją organizuoja ÖMKi, Vengrijos ekologinės žemdirbystės tyrimų institutas ir Széchenyi universitetas. Į konferenciją kviečiami žemės ūkio konsultantai, lektoriai, mokslininkai ir valdžios institucijų atstovai. Konferencijoje bus skaitomi pranešimai, rengiami pristatymai, organizuojama stendinių pranešimų sesija ir interaktyvūs seminarai. Taip pat bus organizuojamos išvykos, kurių metu bus galima susipažinti su įkvepiančiais praktiniais interaktyvių inovacijų pavyzdžiais.

Jei norite dalyvauti konferencijoje, turite užsiregistruoti iš anksto, paspaudę šią nuorodą Registracija į konferenciją.

Daugiau informacijos apie konferencijos programą, vietą, rekomendacijas dėl nuvykimo ir apgyvendinimo galite rasti konferencijos interneto svetainėje www.i2conf.eu.

 

LŽŪKT informacija