Naujienos

Lankosi ūkininkai iš Latvijos

  2022-04-20

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos centrinėje buveinėje lankosi ūkininkai iš Latvijos. 

Ūkininkai atvyko Latvijos žemės ūkio konsultavimo tarnybai įgyvendinant tarptautinį projektą, kuriame numatyta galimybė apsilankyti kitų šalių ūkiuose. Ilgalaikiai ryšiai su Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba lėmė, kad pasirinkta Lietuva.

Konsultavimo tarnybos centrinėje buveinėje svečiams iš Latvijos pristatyta įstaigos veikla, Lietuvoje ūkiams taikomi aplinkosaugos reikalavimai. Susitikimo metu su jais bendravo Konsultavimo tarnybos tarptautinių ryšių ir bendradarbiavimo vadovas Saulius Cironka, Technologinių paslaugų skyriaus augalininkystės ekspertė Kristina Narvidienė. 

„Drauge su rajonų biurų konsultantais atrinkome ūkius ir sutarėme su ūkininkais. Per dvi dienas latviai lankėsi O. Sukarevičiaus ūkyje, Joniškio rajone, R. Mačienės ūkyje, Šiaulių rajone, Ažytėnų žemės ūkio bendrovėje ir V. Kuprevičiaus ūkyje, Kėdainių rajone. Bendraujant su jais, dalintasi patirtimi, aptarti aktualūs klausimai.“, – sakė Konsultavimo tarnybos tarptautinių ryšių ir bendradarbiavimo vadovas Saulius Cironka.

Svečiai iš Latvijos lankėsi Konsultavimo tarnybos Joniškio r. biure, vyko į ekskursiją po Kėdainių miesto senamiestį.

LŽŪKT informacija

 Egidijaus Vilkevičiaus nuotraukose su ūkininkais iš Latvijos bendrauja Saulius Cironka ir Kristina Narvidienė.