Naujienos

Lazdijų mokyklos-darželio ,,Kregždutė“ trečiokai Pieno keliu vyks į tikrą ūkį

  2022-01-27

Projekte „Pieno kelias“ dalyvavusiems vaikams buvo skirta kūrybinė užduotis. Nugalėtojai – Lazdijų mokyklos-darželio ,,Kregždutė“ 3b klasės mokiniai su mokytoja Aušra Margelienė galės atvykti į tikrą pieno ūkį.

Viena įdomiausių Konsultavimo tarnybos projekto „Pieno kelias“ veiklų buvo edukacijos dešimtyje Lietuvos darželių ir pradinių mokyklų, progimnazijų ir gimnazijų. Pieno keliu žingsniavo per 1000 mokinių.

Džiaugiamės ir dėkojame Panevėžio r. Dembavos vaikų darželiui „Smalsutis“, Radviliškio V. Kudirkos progimnazijai, Kėdainių vaikų darželiui „Žilvitis“, Lazdijų darželiui-mokyklai „Kregždutė“, Tauragės Taralių progimnazijai, Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazijai, Alytaus darželiui-mokyklai „Sakalėlis“, Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijai, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijai, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijai, Mažeikių Kazimiero Jagmino pagrindinei mokyklai už dalyvavimą projekte.

Kiekvieną klasę kvietėme atlikti kūrybinę užduotį – apipavidalinti karvytes. Džiugino ir stebino kūrybingi, įvairia technika atlikti darbai. Komisijai nebuvo lengva priimti sprendimus. Jomis pasigrožėti galėjo ir Konsultavimo tarnybos facebuko lankytojai. Sudėjus jų ir komisijos, kurią sudarė projekto veikloje dalyvavę specialistai,  balsus, paaiškėjo nugalėtojai – Lazdijų mokyklos-darželio ,,Kregždutė“ 3b klasės mokiniai su mokytoja Aušra Margelienė. 

Gavusi žinią apie laimėtojus, darželio-mokyklos „Kregždutė“ direktorė Laima Jarmalavičienė rašė: „Sveiki, ačiū Jums už tokią gerą žinią ir puikų įvertinimą. Labai malonu, džiugu su Jumis bendradarbiauti. Vaikai iki šiol atsimena pravestus užsiėmimus“. 

Dovana nugalėtojams – išvyka į tikrą ūkį savame rajone. Vaikus pavasarį sutiko priimti Konsultavimo tarnybos Alytaus r. biuro klientas, ūkininkas Raimundas Svipas, besidarbuojantis pieno ūkyje, Dainavėlės kaime.

Iki susitikimo pavasarį.

 Mokytojos Aušros Margelienės nuotraukos.