Naujienos

Lazdijų r. biuras – LŽŪKT 2018 m. strateginių tikslų įgyvendinimo lyderis

  2019-03-07

Vienas iš LŽŪKT 2018 m. strateginių tikslų įgyvendinimo lyderių – Lazdijų rajono biuras. Kokia jo sėkmės formulė?

LŽŪKT regiono vadovė Žydrė Kažukalovienė Lazdijų biuro komandą vadina jaunatviško entuziazmo ir energijos užtaisu. Pasak jos, biuro vadovė Jolita Rasimavičiūtė – tikra lyderė, savo optimizmu ir pasiryžimu užkrečianti koleges neišsigąsti kliūčių priimant iššūkius, sprendžiant problemas.

„Šioms jaunoms konsultantėms teko didelis uždavinys – iš esmės atkurti biurą. Pastangos akivaizdžios – biuro žinomumas kasmet auga, didėja klientų skaičius, parduodamas visas kompleksas paslaugų. Raktas į tai – atsakomybė ir kūrybiškas požiūris į darbą, pozityvumas ir energija – tai jaučia klientai ir pasitiki biuro komanda, o komanda išties yra – kolegės viena kitai pasirengę padėti ir sprendžiant darbo problemas, ir pasidžiaugti rezultatais kartu leidžiant laisvalaikį. Tokiu empatijos principu ir suveikia energijos mainai: savo darbui atsidavęs ir gerai nusiteikęs konsultantas pritraukia klientus ir jie tampa lojaliais, jaučiančiais organizacijos naudą paslaugų naudotojais!“– mintimis apie biuro komandą dalijosi Žydrė Kažukalovienė.

Biuro sėkmės formulė

Biuro sėkmės formulę atskleidžia jo vadovė Jolita Rasimavičiūtė: „Mes esame komanda, stengiamės, tobulėjame, mąstome pozityviai, siekiame tikslų, džiaugiamės kitų sėkme, gerbiame viena kitą, niekada nepasiduodame, bendraujame, juokaujame ir geriame kavą. Štai tokia ta mūsų sėkmės ir paslaugų pardavimo paslaptis. Klientus mes gerbiame. Jiems padedame realizuoti verslo idėjas, džiaugiamės pasiekimais“.

Šiek tiek statistikos

Per 2016–2018 m. Lazdijų biuro klientų skaičius padidėjo apie 30 procentų.

Klientai 2018 m. į biurą kreipėsi dėl augalininkystės, gyvulininkystės, buhalterinės apskaitos, verslo ekonomikos, darbų saugos konsultacijų ir paslaugų, dalyvavo LŽŪKT organizuojamuose mokymuose.

Daugiausia biuro klientų 2018 m. naudojosi buhalterinės apskaitos, verslo ekonomikos, augalininkystės konsultacijomis ir paslaugomis.