Naujienos

Lietuvos agronomų sąjunga žengia į veiklos 100-metį

  2020-07-21

Jau penktą kartą Lietuvoje minėta Agronomų diena, kuriamos šios profesijos žmonių pagerbimo tradicijos. Šiemet veiklą aptarti būtent šią dieną parinko Lietuvos agronomų sąjunga, sukvietusi šalies agronomus į atvirą XXXIII suvažiavimą.

Sveikindamas suvažiavimo dalyvius, LAS pirmininkas dr. Edvardas Makelis akcentavo, kad sąjungos veikla apima 99-metus. Taigi LAS, šiuo metu turinti 435 narius, yra viena seniausių šalyje profesinių organizacijų, kitąmet švęsianti veiklos šimtmetį. „Mažai mūsų šalyje visuomeninių ir profesinių organizacijų, galinčių pasigirti tokia ilga ir garbinga istorija“,– sakė Edvardas Makelis.

Suvažiavimo dalyvius sveikina LAS pirmininkas dr. Edvardas Makelis ir VDU ŽŪA Agronomijos fakulteto dekanė prof. dr. Aušra Blinstrubienė

Seimo pirmininkas prof. Viktoras Pranckietis sakė atvykęs į savo profesinę šeimą – agronomų šeimą.

Agronomus profesinės šventės proga sveikinęs Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, kvietė juos su besiruošiančiomis rinkimams partijomis diskutuoti dėl tolesnės šalies žemės ūkio strategijos, kad į programas būtų įtraukti žemdirbiams aktualūs klausimai ir veiksmai.

Daugiau skaitykite čia.